Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétem lessz....

Laparoszkópiás műtétem lessz. Petefészek és petevezeték cysták miatt. Ilyenkor alapból csinálnak átjárhatóságit is? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjad és biztos megcsinálják. De ha baba miatt mész akkor tuti megnézik azt is. De legjobb ha tisztázod ezt az ovossal.Leht, hogy anagy műtét lesz belőle. Én is így jártam.
2009. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is laparom volt.Mindent megcsináltak nekem átjárhatóságit,a cisztákat leégették.Elvileg utána nagyobb a esély a teherbeesésre.De mint kiderült a műtétem után 2-hóra csináltak megint egy átjárhatóságit és megint el volt záródva az egyik petevezetékem.T

Így tovább nem próbálkoztunk!Meddőségi lett belőle és egyből lombik.20-hós a kisfiam!

2009. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és hol csináltátok?
2010. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegeden volt a lombik.
2010. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!