Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halott babával álmodni? Rossz...

Halott babával álmodni? Rossz előjel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már terhes lenni,vannak gyerekeim,de szeretnék még egyet!Már régóta próbálkozunk,de eddig még nem jött össze!Sokszor álmodtam már,hogy gyereket szültem!Nos ez annyiban külömbözött,hogy egy idős asszony nyomta a kezembe a haldokló csacsemőt,mondván,hogy neki nem kell,mert úgyis meghal,én meg felkaptam a csecsmőt,és rohantam vele,hogy mentőst hívjak,de ebben a nagy izgalomban felébredtem!Utánna nagyon rosszul éreztem magam,és elgondolkodtam,hogy ez most mit jelent?Attol félek,ha most terhes lennék,akkor talán h..... születne,ki se merem mondani,olyan rémísztő!
2009. nov. 30. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg! én olyat álmodtam hogy meghalt a cicám de mégsem lett vele semmi! ez csak egy álom! nem hiszem hogy bármi köze lenne hozzá. na meg állítólag ha megálmodjuk a saját vagy más halálát akkor hosszú ideig fog élni. szóval nem hiszem hogy rosszat jelent. egyébként nézd meg ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


nem hiszem hogy valóra vált :D

2009. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni...

én nagyon-nagyon sokszor megálmodom a dolgokat, ami néha jó, de legtöbbször borzasztó.

a dédim halálát is megálmodtam... pontosan...

de ez csak én vagyok és nincs 2 egyforma ember!

2009. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok babonás, sem érdekelt az álomfejtésben....szóval nekem nem lenne rossz előjel.

Viszont van egy ismerősöm, aki évek óta foglalkozik álom- és szimbólumfejtéssel. Nagyon érdekes amiket néha mesélt. Csak annyi maradt meg nekem az értelmezéseiből, hogy semmi nem az, aminek látszik.

A sötét nem sötétet jelent feltétlenül és a bugyirózsaszín álmok sem mindig az idilli boldogságról árulkodnak.

2009. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak annyira élethű volt az álmom,hogy még éreztem is a haldokló baba hideg testét!Hajnal 4-kor álmodtam,föl is kellett kelnem, mert nem bírtam visszaaludni!Ha cigiznék,biztos rágyujtottam volna.......annyira felzaklatott!Próbálok nem gondolni rá,és itt olvasgatni,a reménykeltő írásokat! Köszönöm..
2009. nov. 30. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Az álmok nem mindig szólnak jósként. Van, amikor a múlt traumáit dolgozzuk fel bennük.
2009. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy azért álmodtad,mert a baba sokat jár a fejedben,és az agyad így dolgozza fel.Nem kell félni--bár jobb félni mint megijedni--.

Mikor álmodsz,az agyad akkor is dolgozik.Egyébként azt tudtad,hogy akinek megálmodod a halálát,az sokáig fog élni?Felénk így tartják.

Én remélem,hogy aki babát szeretne--köztünk engem/minket is--minden a legnagyobb rendben lesz,és egészséges lesz úgy az anyuka,úgy a baba is!Gondolj szép dolgokra,úgy mint mikor még nem álmondtad volna meg!Mikor este becsukod a szemed,gondolj arra,milyen jó lesz,mikor megszületik,a hasadra teszik,és azt mondják:Gratulálok anyuka!Egészséges babája született!!!:)

2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor a vetélésem előtt a babámról álmodtam makk egészséges volt, szopott. De mégsem maradt velünk:(( Remélem nem lesz semmi rossz Veled!
2009. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 terhességből kettőt megálmodtam.Egy baba elköszönt tőlem, sajnos még nem született gyermekem, pedig nagyon várjuk.Pár hónapja álmodtam ismét, most egy kisfiúval akit Zoé Noelnek hívtak és a párom tartotta a kezében, tudtam , hogy a mi kisfiúnk és olyan boldogok voltunk.Próbáltam megfejteni mit jelent, de még nincs válasz.A nevek jelentése és hogy egyik fiú másik lánynév érdekes.Főleg, hogy nem is ismerek hasonló nevű embereket..
2009. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!