Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor mutathat...

Szerintetek mikor mutathat esetemben pozitívat a teszt? Megnéznétek a görbém? Melyik teszttel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 28-30 naposak, legutóbb 28 napra jött meg. Ma reggel csináltam egy xepilt, de negatív lett. Gondolom korai volt még, csak jó lenne minél előbb tudni... Szerintetek a görbém alapján melyik napon kellene már pozitívnak lenni a tesztemnek? Hétfőn lenne esedékes a menstruációm, ha a 28 napos ciklust veszem figyelembe. Van Clearblue vizuális (plusz jeles) és digitális tesztem, illetve 2 tesztcsikos (Amazon, Intimed). Melyikkel próbálkozzak és mikor?

Előre is köszönöm a segítséget!

[link]


2014. jan. 9. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már 1000szer elmondta mindenki, hogy csak akkor érdemes tesztelni mikor már késik a mensi legalább 2-3 napot. Tudom, hogy türelmetlen az ember, de a természetnek meg idő kell. Hétfőnél előbb ne tesztelj mert nincs értelme, de én inkább csütörtökön tesztelnék akkor már bármely teszt kimutatja ha valóban terhes vagy. Remélem sikeres lesz ez a hónap, a görbéd biztató!
2014. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tényleg várj még két napot :) Megrögzött tesztelgető vagyok :D Nekem 4.én nem kellett volna megjönni, 3.án negatív teszt. 4én negatív teszt, 5 halvány éppen teszt, 6 .án látható halvány teszt, 8.án szép teszt. Ha nem tesztelek, csak mensi elmaradása után akkor is leghamarabb 3 nap elteltével látok egyértelmű dolgot :)
2014. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tesztelhetsz,de akkor az lesz a következő kérdésed hogy "Van még esély?" :)

Nyugi, ha sikerült Ő ott lesz, ha nem, feleslegesen forgatod majd a tesztet, biztos nincs-e rajta valami paca .Sok sikert!

2014. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

5 napja ébredek fejfájással, nem nagyon kellene gyógyszert bevenni rá, ezért is szeretném már tudni. Tudom várni kell, csak nehéz... Egyébként ha baba van a dologban milyen fájdalomcsillapítót lehetne bevenni?

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 9. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Intimed a nemvart elott 4 nappal Delutan halvany, de 2 csikos volt. Reggeli pisibol mar megcsinalhatod szerintem. Drukkolok! Majd ird meg! :)
2014. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja es panadolt bevehetsz.
2014. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség első hetétől (szóval kezdetétől) kezdve a szoptatás végig a Paramax Rapdiot javasolták. (NEM Pnadol rapid ne keverd össze) Első 12 hétben egyébként semmit nem szoktak javasolni, csak a házi gyógymódokat, de persze ha nagyon nem bírod akkor paracetamol mehet néha néha.
2014. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam beszámolok a mostani helyzetről...

Még nem jött meg, és van már 3 halványka pozitív tesztem. Tegnap volt az első halvány tesztem clearblue visual-al. Ma az xepil és az intimed is halványka. Remélem csak erősödni fog és minden rendben lesz!

2014. jan. 13. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, jó egészséget!
2014. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!