Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segíthetném a teherbeesé...

Mivel segíthetném a teherbeesést? Cickafarfű-palástfű tea, E vitamin? Aki ért hozzá segítene? Nem akarom felborítani sem a ciklusomat.

Figyelt kérdés

4-5 sikertelen hónapon vagyunk túl, lehet az is közrejátszott, hogy szeptemberben felfáztam. Utána egy ideig mintha nem is lett volna peteérésem. A legutolsó ciklusomban már biztosan volt ovulációm, de valamiért nem jött össze megint. 28-31 napos ciklusaim vannak. Előző pár hónapban kevés vérzésem volt, az is kb egy napig. Most rendesen vérzésem volt/van.

Milyen természetes módszerrel segíthetném a teherbeesést?

Ki hogyan csinálta?

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 17. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen ciklusaim voltak, ezért hőmérőztünk, hogy tudjam mikor van ovuláció. Nekem ez bejött, 2. hónap után sikerült teherbe esnem. Előtte vagy 4 hónapig eredménytelenül próbálkoztunk. A terhes vitamin is segít egyébként, érdemes már ilyenkor elkezdeni, minden másnap egyet megenni, mert erősíti a méhfalat
2014. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben adnek azert meg par honapot a dolognak,meg csak most kezdtetek el a probalkozast.

De az E vitaminnal semmikeppen se arthatsz magadnak, a parod is nyugodtan szedheti.

Itt mindent megtalalsz amivel segitheted a teherbeesest,de mondom 4-5 honap nem sok :)

[link]

Mielobbi babasodast!

2014. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezek mellett a méhpempő jött be, előtte 9 hónapig semmi.
2014. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ciklus közepe felé 2 naponta szex,hőmérőzhetsz is,így tudod,hogy volt-e ovud,E vitamint is szedhetsz,de ha kiderül,hogy terhes vagy,már ne szedd.én ezek mellett ovutesztet is csináltam,így tudom,hogy a 2 hónap próbálkozásból az elsőnél nem volt peteérésem se,második hónapban volt és a 2 naponta együttléttel össze is jött a kislányunk.

Egyenlőre ennyit tudsz tenni,sőt E vitamin se kell,ha már most szedsz terhes vitamint.

2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eleviten kívül melyik vitamint ajánlanátok? (Attól rosszul leszek.)
2014. jan. 17. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Femibion 800-at szedtek.
2014. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!