Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Hülyeségnek tartjáto...

Kismamák! Hülyeségnek tartjátok azt, hogy a nőgyógyásznak az utolsó menstruacio dátumát 6 nappal elcsusztattam, hogy Ne kelljen olyan sok napot a kórházban tölteni szülés előtt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, felelőtlenség!
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert így minden vizsgálatot rossz időpontban fognak megcsinálni, aztán majd csodálkozol ha a sok rossz eredmény miatt mehetsz további vizsgálatokra.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Jégtánc ***** válasza:
100%
Bezony.Nemhiába van az AFP vizsgálat is behatárolva.
2014. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Én tudom, hogy egy egész héttel később volt ovum, de így is az igazat mondtam neki. Ilyen dolgokban képtelen lennék hazudni. Ráadásul így sem foglalkozott vele különösképpen.
2014. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mi van azzal akinek szabálytalan a ciklusa és össze-vissza jött meg neki,esetleg ki is maradt neki?
2014. jan. 17. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen felesleges, majdhogynem tökmindegy, hogy mit mondasz, ugyanis az első trimben még simán tudnak korrigálni a magzat méretei alapján. Meg később is. Ha szükséges, megteszik. (papírokon mindig rajta van, hogy számított terhességi kor, és UH-szerinti terhességi kor)

Én pl. saccra mondtam az utolsó mensimet, viszont ezek szerint jól, mert soha nem korrigáltak.

2014. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak az ultrahangos adatokat fogják figyelembe venni. De ha van utolsó menstruáció, akkor az alapján számolnak. Butaság, amit csinálsz. Egyébként pedig alapesetben egy napot sem kell szülés előtt kórházban tölteni, úgyhogy értelmetlen, amit csinálsz. 2. vagyok.
2014. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg miből gondolod, hogy majd túlléped a terminust? Vagy hogy befektetnek? Ha semmi gond, nem fektetik be a kismamákat (legalábbis nálunk) a 41. hét előtt.
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Még nem.voltam dokinal csak kíváncsi voltam a véleményekre
2014. jan. 17. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szülés előtt napokat kórházban tölteni? Nalunk ilyen nincsen. Jönnek a fájások, vagy elfolyik a magzatvíz, akkor kell bemenni...
2014. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!