Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztnél ha letelt...

Terhességi tesztnél ha letelt a 10 perc ami alatt értékelhető, utána milyen formában változik az eredmény?

Figyelt kérdés

Elvileg 3 perc után értékelhető a teszt, s 10 perc után már nem jó. Ha 3 perc után azt mutatja, hogy nem vagyok terhes, akkor 10 perc után mutathatja azt, hogy igen? Én azt gondolnám, hogy nem, mert ha nem vagyok terhes, akkor mitől mutatná 10 perc után, hogy igen....? Tapasztalat?

(10percen túl halvány csík jelent meg, előtte nem)



2014. jan. 20. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lehet száradási csík is, de az is hogy kevés HCG van a szervezetben. Ilyenkor 3-4 nap múlva érdemes reggeli elsőből tesztelni és csak időn belül nézni utána kidobni.
2014. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en joval hamarabb teszteltem mint kellett volna, es ugy fel ora mulva jott ki a masodik nagyon halvany csik, de ket nap mulva mar szep eros volt. Valoszinuleg nagyon keves volt meg a HCG a szervezetemben, es kellett ennyi ido, amig reagal es teljesen kiszarad hogy lathato legyen
2014. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Babucimnal most en is nagyon hamar teszteltem, 24. Ciklusnapon,10. Dpon, olyan 15 perc mulva latszodott s 2. Csik, raadasul delutan, de tudtam, hogynem veletlen...masnap delutan mar 3 perc korul megjelent a masodik csik is. :) siman lehet terhesseg!
2014. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom pár nap múlva újra. Elvileg nem hinném, hogy terhes vagyok, de van egy tünetem ami eddig CSAK akkor volt, amikor terhes voltam - harmadik baba lenne, ha sikerül. (nem tudok öblíteni fogmosáskor, mert rögtön öklendezek ha vizet veszek a számba. nem tudom, miért, mi köze a terhességhez, de mind a két terhességemnél volt ez, és végig is kísért. Lehet vicces, hogy emiatt gondolom, h terhes vagyok, de ez van ha vki nagyon akarja a babát. :) belekapaszkodok minden lehetséges tünetbe, h: na, most biztos, mert.... :):)

Köszönöm a gyors válaszokat!

2014. jan. 21. 13:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig bírtam várni a következő teszteléssel... Pozitíííííív!!!!!!!! :) (kettőt is csináltam, különböző fajta) Megyek a dokihoz! ;)
2014. jan. 25. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!