Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-en feküdtem le a barátommal...

24-en feküdtem le a barátommal és február elején kéne megjonnie. Ha véletlenül terhes lennék akkor már nem fog megjönni februárban? Vagx ez csak márciusra lesz nyilvánvaló?

Figyelt kérdés
Nem kell lehurrogni nem nagyon értem ezt a dolgot.

2014. jan. 25. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha terhes vagy, akkor már most nem fog megjönni.
2014. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez amúgy hogy szokott lenni? Ha pl. Február elsején kéne megjönnie és január végén fekszünk le és nem védekeünk akkor azt már csak a márciusi mutatja ki?
2014. jan. 25. 10:31
 3/6 Naombika ***** válasza:

Ha teherbe estel akkor nem fog megjonni februar elejen.

Ha pont 24.-en volt a peteeresed es teherbe estel akkor legkorabban Februar 7.-en vagy elobb kellene hogy megjojjon. Ha nem jon meg addig akkor tesztelj.

2014. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor teljesen mindegy mikor fekszünk le, hónap elején mindig megkéne jönnie?
2014. jan. 25. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha lefekszetek és védekeztek és rendszeres a ciklusod akkor meg kell jönnie természetesen. ha vezeted a ciklusod akkor tudnod kell hogy mikor jön meg. nekem pl 95%-ban 28 napos a ciklusom és január elején jött meg elmúlt január 6.án utána számolok és tudom hogy majd most fog megjönni szerdán. érdemes vezetni úgy sokkal könnyebb. de amúgy ha összejött a babó akkor már nem fog megjönni februárba :)
2014. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat, védekeztünk rendesen!:)
2014. jan. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!