Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes lettem...

Lehetséges hogy terhes lettem a 8 nappal menzesz előtt történt aktusból?

Figyelt kérdés
A párommal már terveztük a babát,de sajnos nem tudtunk sűrűn együtt lenni a munka miatt.8 nappal az esedékes menzeszem előtt voltunk együtt,és a kimaradt menzeszem után 3 nappal pozitívat teszteltem.Érdekesnek tartom a ciklusom 32-36 naposak de +- pár nap eltérés szokott lenni.Én nem ekkora számoltam ki a peteérésem napját sőt olyan "nyúlós" nyákom is előbb volt,de még is ekkor estem teherbe,talán ez egy spontán peteérés volt?Szex közben éreztem jobb oldalon ilyen szúró érzést mint peteéréskor ez jelenthet valamit?Előtte nem voltunk együtt a párommal!
2014. jan. 25. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet. van aki a menzesz alatt esik teherbe, semmi sem kizárt. csak az nem lesz terhes, aki nem szexel.
2014. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt is tudni kellene hogy milyen pozitúrában, és hányszor szeretkeztetek?
2014. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer szeretkeztünk azon a napon és ő volt felül én pedig alul.
2014. jan. 25. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
én a mensim utolsó napján estem teherbe 28 napos ciklussal.bármi megeshet :) boldog babavárást!
2014. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És volt orgazmusod, vagy csak megjátszodtad? Ez is fontos tényezö lehet.
2014. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be a trollnak!


A 8 napot mihez viszonyítottad?

Inkább azt írd, hogy hanyadik ciklusnap volt!

2014. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az kimaradt,hogy azért is találtam picit meglepőnek a dolgot mert ilyen erős lett a tesztem az aktus után 11 nappal.

[link]

2014. jan. 25. 17:19
 8/11 A kérdező kommentje:
A 29. ciklusnap
2014. jan. 25. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:

A luteális fázis sem 14 nap mindenkinél. Ott ugyan kisebb az ingadozás, mint a follikulárisnál, de azért van. 12-16 nap között lehet.

Az írod, hogy olykor 36-nál is hosszabb a ciklusod.

A pete 1 nappal a kilökődés után még megtermékenyíthető.

Ezeket összeadva, simán összejöhetett akkor.


A teszted pedig 10-es, nemde? Az kimutathatja 11 nappal, hisz a fogamzástól számított 9. (!) napon már minimum 17 mlu/ml!

2014. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval akkor elélveztél?
2014. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!