Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, hogy minimális...

Mit jelent, hogy minimális folyadék van a dougesba? Hüvelyi uh-n írta a doki a papírra, meg azt, hogy a Endom:13,4mm.

Figyelt kérdés

Ez a mai görbém:

[link]


2009. dec. 6. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor kiderült, hogy babát várok, nekem is ezt írta a doktornő a papíromra. Én is szedtem clostyt, és a doktornő egyfolytában a méhen kívüli terhességgel riogatott. (nem akarlak persze ijesztgetni) A saját orvosomhoz csak másfél héttel később tudtam elmenni, úgyhogy teljesen kivoltam. Aztán utána olvastam, és ott tudtam meg, hogy attól is lehet, hogy mondjuk túl lettél stimulálva (a closty miatt). Amikor elmentem a saját orvosomhoz, és megvizsgált, mindent rendben talált. Most 34. hétnél tartok!!! :-) A 13,4 mm-es nyálkahártya az meg nagyon jó, mert a beágyzódásnál az megvastagodik, nekem az 11 mm volt akkor. Most végülis babát vársz?
2009. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok terhes.Most hétfőn kellene megjönnie, de csak múlt hétfőn a 20.napon volt peteérésem,így valószínű késni fog. 15-én kell megint visszamennem a dokihoz, ha megjön, ha nem.Ő nem mondott semmi rosszat erre a folyadékra, csak a 13,3mm-nek örült. Egy hónapja mielőtt elkezdtem szedni a clostilt meg a duphastont csak 8,3mm volt.
2009. dec. 6. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor remélem, hogy sikerül most Nektek is. A closty nekem is kitolta a peteérésemet. A saját orvosom nekem sem szólt semmit a folyadékra, mert megmutattam neki a papírt amit a doktornő írt. Egyébként a görbéd is elég bíztató! Sok sikert!!
2009. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!