Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes várandós vagyok....

4 hetes várandós vagyok. Mértem a hőmet rendesen minden nap. Tegnap este nagyon alacsony volt, teljesen bepánikoltam, ma pedig reggel 37 és egész nap magasan van. Mitől lehet? Rossz előjel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ha van pozitív teszted, akkor ennyi, már nme kell mérni a hőd! Tedd el a hőmérőt és lazíts!
2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roberta77 ***** válasza:
Esti hőmérséklet amúgy sem számít ;-)
2014. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy fokkal sem magasabb a hőm, mint általában! Ha ezt nézném, akkor elvileg nem is vagyok terhes!


5 hetes km

2014. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a reggeli, közvetlenül az ébredés után mért hőt kell figyelni, de ha már kismama vagy, akkor felesleges :)


Boldog babavárást :)


14 hkm

2014. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok kismamát nem értek miért kell túlaggódni a dolgokat..

Az egy dolog hogy útmutató a teherbeeséshez kinek kinek bejön...

De ha már pozitív a teszt,és készülsz dokihoz..minek kell méricskélni??

Végig azon akarsz aggódni hogy nincs e gond???

Éld meg szép emlékekkel,és boldogan ezt az időszakot...ne aggódj minden apróságon..mert akkor abból csak gond lesz..csak pozitívan és minden rendben lesz..


(2 gyerekes anyuka)

2014. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!