Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás napomat hol és hogyan...

Emese19 kérdése:

A Jónás napomat hol és hogyan tudnám kiszámolni? Neten van vhol egy oldal ahol ingyen v nem túl nagy összegért ki tudnám számoltatni?

Figyelt kérdés
Azt tudom h kell hozzá a születésem dátuma óra/perc pontossággal. De én nem tudom az óra/percet, azt honnan tudhatom meg, hol tudom azt megkérdezni?

2014. febr. 17. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

az astro.com oldalon tudod kiszámolni. Hogy hogy kell, ahhoz a babanet.hu oldalon találsz leírást. ha beütöd a keresőbe, akkor ez a 2. találat.

A születési percedet pedig célszerű szülőtől megkérdezni, az anyukád nagy valószínűséggel tudhatja. De ezen az oldalon (tulajdonképpen egy prezentáció) találsz ahhoz is tippet, hogy mit írj be, ha nem tudod a pontos óraát, percet.

Amúgy meg nagy humbuk ez a Jónás-naptár, nem sokkal hihetőbb mint a kínai fogantatási naptár.

2014. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Priviben küldd el a születési dátumodat, és kiszámolom neked. (Fontos, hogy a születési időpont is meglegyen legalább +/- 2 óra pontossággal megadd.)
2014. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyudat, apudat, nagyszüleidet nem tudod megkérdezni, hogy pontosan mikor születtél? Legtöbb esetben már az is nagy segítség, hogy reggel vagy délben vagy este. Ez csak annyiból fontos, hogy a Holdkelte/nyugta előtt vagy után.
2014. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elküldtem az adataimat priviben ;)
2014. febr. 17. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

#1, szerintem a kínai sokkal hihetőbb. Nálunk mindenkinél bevált. Csak jól kell tudni használni.

Az anya koránál figyelembe kell venni a kínai újévet. Tehát van amikor egyet, van amikor kettőt kell hozzáadni a korunkhoz.

Az a kínai naptár meg alapban kamu, ahol "január, február, stb." van írva, mert annak semmi köze az igazi kínai naptárhoz. Az holdnaptár, a Gergely naptár meg nem. (A kínai f. naptár 700 éves, és akkor még nem is volt Gergely naptár.)

Pl. nekem idén a második hónapra kislányt ír. De a kínai második hónap nem február, hanem nagyjából a márciust fogja lefedni. A februárra fiút jósol.

2014. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!