Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez reménykedős...

Szerintetek ez reménykedős görbe lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Csütörtökre nem várom.

Annyit még hozzátennék, hogy most lett meg a 21. napi progeszteron eredményem: 21,9 nmol/L (azt olvastam, hogy 20 fölött már jó, mások szerint csak 30 fölött jó, mert a 30 fölötti jelzi, hogy volt ovuláció)

A prolaktin a 3. napon 324 mlU/L (ref. 40,0-530), a 21. napon a prolaktin 445 lett. Mást nem néztek, mert a doktornőm (endokrinológus) csak ezt kérte. A TSH-m 2,2, és arra is azt mondta, hogy jó.



2014. febr. 18. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha a progi mértékegysége nmol/L akkor az nem túl sok. Nem szoktál barnázni mensi előtt???


Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de szerintem nagyon ne éld bele a babába.


Azért szorítok!!!

2014. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem szoktam barnázni mensi előtt. Percre pontos 28 napos ciklusaim vannak, rendes vérzéssel kezdődik rögtön és 4 napig tart, az 5. napon már csak vérfolt szokott lenni.

Hát, nem tudom már mit tehetnék. magánorvoshoz mentem, mert az államiak nem vettek komolyan, mert még nem járt le az egy év sikertelen időszak. Pedig már egy vetélésem is volt, ami vérezgetéssel kezdődött, hiába kaptam utro-t, a baba nem maradt meg. A magándoki (endokrinológus) meg ezekre az eredményekre is azt mondta, hogy jó, mert tartományon belül van, nem kell semmi gyógyszer. Márciusban lesz egy éve, hogy próbálkozunk. :(

2014. febr. 18. 10:30
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt tudom írni, amit már olyan sokszor leírtam.


Addig kell menni, amíg nem találsz egy olyan orvost, aki foglalkozik a problémával, és célja megtalálni a gyógymódot. Nem elkendőzni a bajt, pl. utroval, hanem megnézni, hogy miért nem jó a progi, és ezt kezelni.


Én most a 8. orvoshoz járok. Sajnos egy-egy helyen több időt töltöttem, mint kellett volna, mert mindig hittem. Így már 3 évnél járunk...


De végre találtam egy olyan orvost, aki megoldást talált a tüneteim megszüntetésére!!!!! Terhes még mindig nem lettem, de nekem már ez is nagy öröm!

2014. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az a baj, hogy én nem Magyaországon élek, és itt nincs sok választék endokrinológusból. (meg már szakorvosból sem) Egyetlen egy dolgozik államilag kórházban 100 kilométeres körzetben, hozzá 8-10 hónap a várakozási idő. És csupán 2 dolgozik magánúton. Közülük azt választottam, akiről azt mondták, h foglalkozik hormonvizsgálattal is, mert a másik hiába endokrinológus, ő csak a cukorbetegekkel foglalkozik.
2014. febr. 18. 10:41
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is Magyarországon élek! :)


Nem vagy Pest közelében??

2014. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én pont azt írtam, hogy NEM Magyarországon élek, és nem is egy nyugati országban, ahol az egészségügy jól működik. hanem egy olyanban, ahol nem jól működik. :(
2014. febr. 18. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, fére olvastam.
2014. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy nappal később is lehetett az ov. Teszteltél már? Ma mennyi lett a hőd?
2014. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

S fontos lenne, hogy egy időpontban mérd, mert itt 2 órás különbség is van. Fél óra +- megengedett. Illetve a fertilutyfriend.com -on, ha mégis ilyen van valahogyan Figyelembe veszi, de a ciklus.hu nem. Sőt, sokszor az ovut se jól számolja.

előző voltam

2014. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igyekszem ugyanakkor mérni, csak változó időben járok dolgozni (nincs kiszámítható munkaidőm), és így van, amikor 8-kor van, amikor 9-kor kelek. De igazatok van, igyekszem azt csinálni, hogy 8-kor mindenképpem mérek, mégha később is kellene kelnem.

Ma is 36,7. három napja nem változik. Se le, se fel... Hogy megjön-e? Menzis tüneteket nem érzek, de én sose szoktam semmit se érezni. Meg se érzem, h menzizek, talán szerencsés vagyok, mert szinte soha nem volt se mellfeszülés, se fejfájás, se derékfájás, se semmilyen mértékű görcsöm. És a hőm is csak a menzi 3. napján esik le, addig fent marad, szóval ez sem jelezhet előre.

2014. febr. 19. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!