Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatok ovuláció...

Mi a tapasztalatok ovuláció és fogamzás kérdésében?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 2,5 éve próbálok teherbe esni, eddig sikertelenül.


Nincs egyikünknél sem nagy gond, ami indokolná ezt a hosszú ideje tartó sikertelenséget.


Clostit szedtem, és volt 3 érett tüszőm, ami nagy valószínűség szerint meg is repedt, ugyanis annyira görcsöltem, hogy nem tudtam megmozdulni sem. Persze nem voltam meglepve a mennyiség miatt, mind külön-külön is szép volt.


Ez este kezdődött, valamikor 6 óra körül, és persze tartott 4-5-6 órán keresztül. Kb. éjjel 11-kor voltunk együtt.


Ez még szerintetek jó?


Azért merült fel bennem a kérdés, mert egyrészt a 2,5 év alatt már minden variációt végig próbáltunk, előtte, utána, közben, és nem volt eredménye.


Másrészt viszont nagyon sok helyen olvasom, hogy az a legjobb, ha már előtte együtt voltak, és a spermák ott várakoznak. Mit gondoltok?


2014. febr. 18. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg az a jó, ha egy adag már vár, de ti most még időben voltatok!

Lehet egy kérdésem? Jó endokrinológusnál is voltatok?

2014. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MensMentis... ott is elköltöttem egy halom pézt, de mire???
2014. febr. 18. 12:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És miután együtt voltunk, még folytatódott egy darabig a fájdalom, ezért bízom benne. Ráadásul kivételesen a fenekemet is felfelé tartottam, nem keltem fel vagy 20 percig. Pedig nem szoktam ilyen hókusz-pókuszokat csinálni :)
2014. febr. 18. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Őket pedig mindenki dicséri. Mi 8 éve várunk, úgy hogy tudom mit érzel, de nekem legalább meg van miért nem sikerül.

Neketek nagyon drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön!

2014. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szerintem a szívem mélyén én is tudom, hogy nálunk mi a baj... én... rá vagyok görcsölve.... tuti.


Szorítok nektek, hogy összejöjjön!

2014. febr. 18. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Azota sikerült??:)
2016. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!