Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a 2. dpo. -n leesett a hője és mégis babás lett?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatok érdekelnének. Szerintetek van összefüggés a hőleesés és egy esetleges megtermékenyülés között?

Úgy szeretnénk bár babát, s reménykedek, hogy most talán sikerült.

Tudom, akik mázlisták, biztos lehurrognak, hogy ne legyek türelmetlen, várjam meg, míg meg nem jön, ne agyaljak ilyenen...Ezzel én is tisztában vagyok. Csak sajnos az agyamat nem tudom kikapcsolni.

Amúgy itt a görbém:

[link]



2014. febr. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 14-én volt ovud, ciklus.hu nem mindig jól mutatja. De nézd, hasonlít a görbénk!:):)

Nekem 15-én volt.:)

[link]

2014. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a második hőleesés inkább ovulációt takar, az első hőleesésnél valószínüleg mégsem tudott megrepedni a tüsző, ha most folyamatosan 4 napig fent lesz a hőd, akkor sikeresen megrepedt a második próbálkozásra... Inkább még legyetek együtt, hogy tuti biztos legyenek életképes katonák a peténél...

Remélem, tudtam segíteni... :o))))

2014. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10. dpo-ig semmilyen következtetést nem lehet levonni a görbékből. Utána is növekedhet ugyan szépen a hő, hisz nagyon nagyon sok nőnél csak aznap reggel esik le amikor megjön. Ha tudod a pontos ovu napot, szerintem onnan számított 12. napon tesztelj.

És én ajánlanám neked a fetilityfriend.com-t, ott a görbe alkalmazkodik a hő változáshoz, tehát át is rakja az ovu időpontját, ha úgy alakul, a ciklus.hu ezért rossz, ott nem érdekli más a programot, csak az hogy öt nap az átlaghő felett legyen a hőd...

Sok sikert! Mi két évet vártunk a babára, most vagyok 24 hetes kismami, és jó másfél évig vezettem én is görbét!

2014. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az ovu-tesztek és az ovus fájdalom is nekem azt igazolja, hogy akkor volt az ovu, amikor behúzta a rendszer.Az ovu-tesztek előtte és utána is full negatívak voltak.

Csak sok helyen olvastam, láttam, hogy a 2. dpo-n leeshet a hő, s van, aki a végén mégis terhes, s van, aki nem. Most saját tapasztalatokat várok.

2014. febr. 20. 11:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó! :)
2014. febr. 20. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi! Tudod a dpo is olyan dolog, hogy attól mert pozi a teszt kiszámíthatatlan hogy mikor reped meg pontosan-órára- , aztán hogy mikor találkozik a spermiummal, aztán hogy azok ketten együtt :) mikor érik el a beágyazódás helyét.

Drukkolok, mióta próbálkoztok?

2014. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, aki betette a görbéjét. Én is vezetem y fertilityn is, és átette 17-re, úgy hogy most már nem tudom. :) most nem vettem lh tesztet, a hasam lent sokat fájt méhem is és a petefészkeim is.

Szerintem sem lehet tudni sajna előre, úgy hogy csak szorítani lehet, hogy összejöjjön nekik, na meg mind a kettő egészséges legyen. :)

Pár nap, és minden kiderül.:) Szorítok neked is!:)

2014. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Na, mi lett? Nekem Megjött. 13-ám volt a pém. Azóta 6. Napon vagyok.
2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött. Ma vagyok a 14. napon, de még nincs pozi ovu teszt...
2014. márc. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!