Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lennél petesejt donor? Adnál...

Lennél petesejt donor? Adnál sejtet olyan babára vágyó nőnek, akinek csak ez hiányozna ahhoz, hogy édesanya lehessen?

Figyelt kérdés
Vagy arra gondolnál, hogy abból a sejtből tulajdonképpen a TE gyermeked született meg?
2009. dec. 10. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
26%
Nem lennék.
2009. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
34%
Adakozni,segiteni szeretek,de ha belegondolok hogy az én utodom jönne a vilàgra....Összeszorul a szivem,olyan mintha a sajàtomat örökbeadtam volna.Ezért lehet engem megkövezni,de nem adnék,mert sohasem lene egy nyugodt éjszakàm.Arra gondolnék,az én gyerekem,màsnàl van.Habàr lehet most igy beszélek,Talàn évek mulva màs lenne a véleményem.
2009. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
33%
Nem lennék, méghozzá a kislányom miatt, mi lenne, ha az fiú lenne és találkoznának... ...a féltestvérébe lenne szerelmes és még csak ki sem derülne, csak születnének a beteg gyerekek. Nem túl sok erre az esély, de a világ nagyon kicsi!
2009. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
41%

Nem lennék, az pedig tény, hogy aa petesejtből tulajdonképpen az én gyermekem született meg.


És egy ilyen döntésnek, nagyon súlyos leki következménye van, sok-sok érintettnek.


[link]

2009. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
34%
Én sem adnék! Pontosan azért amiket le is írtak előttem.
2009. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
42%
Én sem lennék donor, lelki okokból. Nem tudnám feldolgozni, hogy valahol a világban van még egy gyerekem, akiről még csak nem is tudok semmit. Mindig azon járna az eszem, hogy vajon hol van, hogy bánnak vele.Az a gyermek akkor is az enyém lenne,még ha nem is én szültem meg, nem bírnám ki.
2009. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
És ha neked lenne rá szükséged...?
2009. dec. 10. 15:12
 8/63 anonim ***** válasza:
80%

Én lennék, az csak petesejt, nem kötődök hozzá. Hiszen ha kötődnék, akkor lelki tébolyda lenne minden hónap, mikor megjön...

Valaki, egy pár pedig vele lenne egy család, és biztos, h jó helyre kerülne, hiszen minden álmuk egy gyerek. Ők sem úgy gondolnának rá, mint az én gyermekem, ő hordja, ő vigyáz rá 9 hónapig, ő szüli meg fájdalommal, ők lennének vele mikor beteg, mikor ötöst hoz az iskolából.

Az hogy összetalálkoznának, és szerelmesek lennének, kicsi az esélye. Nekem is vannak féltestvéreim, akikkel sosem találkoztam, nem is tudtam róluk...

2009. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Miért szükséged van petesejtre?Azért nem adnék petesejtet másnak, mert természetellenesnek tartom.Ha nem adott volna nekem a természet, akkor valószínűleg örökbe fogadnék egy kis árva gyermeket.De más petesejtjét soha nem kérném.Mondjuk nem rossz megoldás,mert télleg nem igazságos az élet, hogy valakinek lehet valakinek meg nem lehet gyermeke, de ellenkezik az ezész dolog az elveimmel.Talán aki nem túl lelkis, és ilyen téren adakozó az ADJON, NEM ÍTÉLEM EL, DE ÉN NEM ADNÉK, ÉS HIGGYÉTEK EL NEM ÍRÍGYSÉGBŐL.
2009. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
15:24 Hidd el, ha nem lehetne saját babád, és csak ez az egy lehetőség maradna, nem mondanád, hogy soha nem kérnél....
2009. dec. 10. 15:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!