Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a terhességi...

Szerintetek ez a terhességi teszt halvány pozitív? Vagy teljesen negatív? Mi a véleményetek a tesztről? Több képet töltöttem fel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ttp://kepfeltoltes.hu/view/140220/1038784757image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



#terhességi teszt #negatív #HCG #pozitív #internetes terhességi teszt
2014. febr. 20. 20:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A többieknek koszonom a válaszokat :)
2014. márc. 24. 16:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én nem szerettem volna Veled bunkó lenni,de ne képzeld oda azt a második csíkot mert szerintem és a többiek szerint sincs ott!És ha jobban körülnézel a válaszok között nem én voltam a legbunkóbb,de ha Te így véled,elnézést kérek és sok sikert a babához!

2014. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"

Kedves 7/8,remélem neked valami más veri ki a szemed :O ritka bunkó egy stílusban írsz.Vissza fogod ezt kapni még az életben!"


Mi azon a bunkó, hogy azt írtam az ÉN szememet kiveri, hogy negatív a teszted! Nincs benne moderálást igénylő szó, nincs benne személyeskedés irányodban, hiszen a saját szememről írtam...

A másik dolog meg, annyira jó mikor az ilyen "csak ő látja" tesztesek idejönnek háborogni, hogy de pedig ő látja, és aztán a többi a hü.lye, aki nem lát rajta semmit...persze, mert nincs is rajta semmi! Vagy ha véletlenül van is a teszten valami, az a gépen fényképről nem látszik!

2014. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szerintem kulturáltabban is lehet fogalmazni.

Tehát kiverés nélkül.

Na persze kinek mi. Köszike!!!

2014. márc. 25. 20:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Most akkor babát vársz? jól láttuk,hogy negatív a teszt vagy nem láttuk jól?
2014. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!