Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség? Még nem...

Lehet terhesség? Még nem írtam ide kérdést mielőtt belinkeltek nekem valami ilyesmit.

Figyelt kérdés
Szóval előbb jön meg 1-2 nappal és maximum 2 napig volt meg a vérzésem. Akkor megmértem a hőmet,36.4 volt. Most 37.3 . ha finom megérintem a mellem akkor érezhető, hogy fáj, és mióta elmúlt egyre jobban álmosabb vagyok. Fejem fáj, olyan lomha lettem.
2014. febr. 24. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.De vehetsx egy tesztet,h kiderüljön.Lehet valami hormomproblèma van a hàttèrben.
2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggeli hőt mertel mert csak az mérvadó?

Ha igen,akkor az mar gyanús jel lehet.

En tesztelnek a helyedben,aztan kiderül.

Vannak akik meg menstrualnak a terhesség elejen,tehát az nem jelent biztosat. Majd írjal,hogy mi lett!

2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csináltam most egyet, hát nagyon kell nézni de ott egy nagyon nagyon halvány rózsaszín csík.de én betudom száradási csíknak.pár nap múlva újat csinálok, hogy biztos legyek benne.
2014. febr. 24. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kepet feltenni?
2014. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jól meg kell nézni: [link]
2014. febr. 24. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:
2014. febr. 24. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Én száradási csíkot sem látok! Pedig jól megnéztem! :(
2014. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom,talan vmi mintha lenne ott,de ezek halvány csíkok sokszor megtévesztőek.reggel csinálj egy újat!megy a drukk
2014. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3an láttuk őket.csinálok, köszi:)
2014. febr. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!