Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van olyan, hogy a...

Tényleg van olyan, hogy a kutya megérzi, ha a gazdija terhes lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan "jelzi"?
2014. febr. 25. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen, egy 8 éves kan kutyusom van, imádjuk egymást. Egyik napról a másikra őrült féltékeny lett mindenkire, senkit nem akart a közelembe engedni, családtagokat sem, és elszakadni se akart mellőlem, rendszeresen vonyított ha ott hagytam, csak tőlem fogadta el a kaját. Már felhívtuk az állatorvost, hogy mi lehet a baja,mi azt hittük ő szökött meg és ő lehet terhes, rövid időn belül kiderült, hogy nem :)

22hkm

2014. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó egészséget nektek! Ez nagyon aranyos!

Nekünk 2 kutyusunk van, és a teszt még nem mutat semmit (12.napon vagyunk - ha igaz lesz) de 2 napja állandóan nyalogatni akarják a kezemet (előtte nem volt rájuk jellemző) és ragaszkodóbbak is...igaz lenne? Nem merem beleélni magam.

Köszönöm a válaszod!

2014. febr. 25. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes dolog. Velem az volt, hogy akárhová mentünk rokonoknál ismerősnél ahol van kutya, mindig a lábamhoz feküdt, vagy jött utánam. Még 1x meg is jegyezte az egyiknek a gazdája, hogy mi van ezzel a kutyával, hogy bújik hozzám? Mindig nyalták volna az arcomat kezemet, azt nem engedtem, és csak állt mellettem, vagy volt amelyik órákig csak a lábamnál feküdt, vagy ha felálltam jött utánam, és mikor megálltam ott állt mellettem.

Szerintem valami útonmódon érzik.

2014. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hűha...akkor lehet, hogy tényleg ez lesz a dologban...

Köszönöm, hogy elmesélted a saját tapasztalatodat!


Remélem mások is írnak még!

2014. febr. 25. 13:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen érzik. AMikor terhes lettem, az előtte állandóan a naykamba, ahasamra ugró legkisebb kutyám, egyik napról a másikra ezt abbahagyta, pedig nem szóltam rá.
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. Drukkolok.
2014. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak elképzeléseim vannak, de szerintem inkább meghallja...


[link]


Onnantól, hogy elkezd dobogni a kis szíve a babátoknak, szerintem a kutyus hallja. De lehet baromság ;)

2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, egy 8 éves kan kutyusom van, imádjuk egymást. Egyik napról a másikra őrült féltékeny lett mindenkire, senkit nem akart a közelembe engedni, családtagokat sem, és elszakadni se akart mellőlem, rendszeresen vonyított ha ott hagytam, csak tőlem fogadta el a kaját. Már felhívtuk az állatorvost, hogy mi lehet a baja,mi azt hittük ő szökött meg és ő lehet terhes, rövid időn belül kiderült, hogy nem :) "


egy kan kutya hogy lehet terhes????

2014. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én gyanítom, hogy inkább kiszagolják. :D A hormonális változásokat biztosan ki tudják, onnan tudják pl. ha szomorú vagy (odabújnak és vigasztalnak), vagy ha mérges vagy. Nekem pl. olyan volt, hogy munkából mérgesen jöttem haza, ő meg meghúzta magát rögtön.

Az enyémen tuti nem fogom észrevenni, ő amúgy is nagyon bújós. :D

2014. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem érezte meg a kutyánk, legalábbis nem volt semmi változás a viselkedésében.
2014. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!