Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mára nem várom hogy megbetegedjek,de nekem mindig 3-4-5 nappal előbb megszokott jőnni soha nem késett.Szeretnénk kisbabát,de kb 2-3 napja enyhén fájt a derekam is meg a hasam is de csak kicsit hamar elis mult.most is néha belejőn de hamar elmulik.volt hogy egyszer megszédültem de lehet nem attol,nemtudom.Mikor csináljak tesztet ugy gondoltam vasárnap ha addig nem jőn meg akkor már kimutatja?
2014. febr. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, vasárnap már jó lesz!
2014. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mindig 3-4-5 nappal előbb szokott megjönni azt jelenti, hogy 3-4-5 nappal rövidebb a ciklusod.

A vasárnap bőven elég (leghosszabb eddigi ciklus plusz 1 nap, tehát ha 28 naposak a ciklusaid, de volt már 34 napos is, akkor a 35. napon tesztelj)

2014. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vasárnap jo lessz, akkor már nagy valoszinüséggel kimutatja a teszt a jo eredményt,de ha addig sem jön meg,és a teszt is negativ lessz,akkor utána várj megint 2,3napot,és akkor már biztos lessz az eredmény!!
2014. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!