Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 gyerekes anyukák, milyen...

3-4 gyerekes anyukák, milyen korkülönbséggel, és hány próbálkozós hónap után születtek a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A két lányom között pont 2 év van, a középső és legkisebb gyerek között 17 hónap. Kicsit nagyobb különbséget szerettünk volna, még nem is igazán próbálkoztunk, csak "úgyis szeretnénk még gyereket, legfeljebb terhes leszek" elven védekeztünk szoptatás alatt.
2014. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első és második között 3 év van,a középső és a kicsi között 5 év.Az első nem volt tervezve,Ő meglepi volt, :) a második 3 hónap próbálkozás után kopogtatott, a 3. pedig 2 hónap után fogant meg.
2014. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 és 18 hónap. Elsőre sikerült mindegyik ( a 3. védekezés mellett).
2014. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 és 20 hónap. Mindegyik az első próbálkozós hónapban fogant.
2014. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!


Úgy látom többnyire kicsi korkülönbséggel szültétek a gyerekeket... Mennyire nehéz 3-4 kicsi gyerekkel?Van segítségetek?


Csak azért kérdezem,mert mi is 3-4 gyermeket tervezünk. Még csak egy fiúnk van. Ő ma 16 hónapos. A kis tesóval pár hónapja próbálkozunk,de eddig sajnos semmi :( Jelenleg még este,éjszaka és reggel szoptatok.

2014. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is offolok, engem az érdekelne, hogy hogy viseli a női szervezet, test ez a "strapát", megterheli-e az ilyen "gyorsan" jött terhesség?

Ezt tartom ideális korkülönbségnek, ahogy fent is írtátok, nem jó, ha több év van a gyerkőcök közt, de mennyire viseli meg az anyukát az ilyen ütemű várandósság? Mi is 3 babát szeretnénk, persze ez majd kialakul... Most próbálkozunk az első babával, nyáron missedem volt, most 6. hónapja próbálkozunk.

2014. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Válaszolnék, 4. vagyok. Engem nem viseltek meg a terhességek, bár a harmadik kicsit már nehezebb volt a kicsik mellett. Szerencsém van Édes, nyugis lányaim vannak, tehát a hétköznapok sem borzasztóak, sőt élvezem a nyüzsit. Éjszaka mindenki alszik, 3 hónapos koruktól átaludták az éjszakát, előtte kicsit fárasztóbb volt. Segítségem nem nagyon van, és a férjem sokat van külföldön.

Nálunk is vannak nehéz napok, de nem csinálnám most sem máshogy.

2014. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első kettő között 3 év van picurom egy kicsit lemaradt 9 évre született az első után sima szülés volt viszonylag gyorsan megvoltak és első próbálkozásra sikerültek.
2014. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!nekem 3gyerekem van:8,3.5illetve 1eves.

Szeretnénk 4.ket lehetőleg minél hamarabb.

Nekem szerencsém volt,könnyű várandósàg utàn,könnyű szüléseim voltak.

Az elso 2 elsőre sikerültek,a 3.kicsit váratott magára.

Nem mindig egyszerű,de nekunk a 2.5ev korkulonbseg nagyon bevált.persze a 4 évnek is megvolt a maga előnye..

2014. febr. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!