Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetnék tapasztalatokat...

Kérhetnék tapasztalatokat terhességgel kapcsolatban? Kinek hogy kezdődött? Mielőtt pozit tesztelt? Elkapott ma egy görcs mintha megakarna jönni de még kb két hét mire megjön, nem tudom mire vélni ezt a görcsöt a méhemben?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha két hét múlva kéne megjönnie, akkor szerintem most a peteérést érezheted max. Nem ez egyik oldalon fáj mindta késsel szurkálnának?
2014. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, azt mindig érzem.inkább bal oldalon fáj egyfolytában ilyen görcsö jelleg.mint mielőtt megjön.
2014. febr. 28. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tüneteket max. a nemvárt előtti napokban érezhetsz legelőbb,mivel akkor kezd el termelődni a HCG a szervezetedben,ami ugye a tüneteket okozza.Nekem a nemvárt előtt 2 nappal volt az első tünetem,úgy keltem fel reggel hogy hányingerem volt és ez egész délelőtt eltartott,aztán ez napról-napra fokozódott és folyamatosan "mindjárt megjön érzésem volt".
2014. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem most volt peteérésed,mert a terhességet csak maximum a nemvárt mensi körül(pár nap késés után) éreznéd. :-) sok sikert kivánok!
2014. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!