Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Sziasztok. Ezt a...

Pozitív? Sziasztok. Ezt a tesztet reggel produkáltam. Ma vagyok a pé utáni 14. napon, vagyis ma kellene megjönnie.

Figyelt kérdés

Tegnap du csináltam 2 tesztet is. Az egyik szintén X-epil volt, a másik meg Clearblue digitális. Az x-epil ugyanilyen halovány volt (de az du. Pisiből vol), a clearblue meg kimutatta, hogy + /1-2 hetes a terhesség. Azt gondoltam, hogy a ma reggeli már jóval erősebb lesz. Tiszta para vagyok, hogy mi lesz, mert volt már egy terhességem, ami missed ab-bal végződött. Nagyon félek tőle.


[link]



2014. márc. 6. 04:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy ezen jobban kivehető:


[link]

2014. márc. 6. 04:17
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, pozitív :)

Ha ismételsz, inkább várj 2-3 napot, hogy tényleg legyen ideje emelkedni a hcg szintnek!

2014. márc. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
:) :) :) :)
2014. márc. 6. 05:19
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is pozitívnak látom... :)
2014. márc. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%

én csak egy csíkot látok. Pozitív az, ami legalább majdnem olyan erős, mint a tesztcsík.


Ebből még bármi lehet.

2014. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen halvány volt az első, aztán 2-3 nap múlva még mindig alig erősödött. Most 18 hetes terhes vagyok.

Gratula.

2014. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
En ezen semmit nem latok,de ha a masik teszt egyertelmuen kimutatta,akkor pozitiv. Ha gondolod nehany nap mulva tesztelj ujra.Gratulalok!
2014. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%

"én csak egy csíkot látok. Pozitív az, ami legalább majdnem olyan erős, mint a tesztcsík. "


na végre valaki, aki nem azt irja, hogy -igen! tuti! ez két csik! gratula!

marha tuti, ha ugy kell keresgélni.. ráadásul 3 csik is látszodik :-D

2014. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%

"na végre valaki, aki nem azt irja, hogy -igen! tuti! ez két csik! gratula!

marha tuti, ha ugy kell keresgélni.. ráadásul 3 csik is látszodik :-D"


Köszönöm! tegnap elküldtek az anyámba, mert meg mertem írni, hogy azon a teszten nincs semmi!

És hozzá mertem tenni, hogy azért nem kéne annyira megőrülni, hogy szétszedjük a tesztet, csak hogy lássunk "valamit", ami nincs ott!


Én ezen sem látok semmit!

2014. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Látni a második csíkot. Gratulálok!
2014. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!