Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan köztetek akinek...

Van itt olyan köztetek akinek a mesni előtt mindig barnázik és ennek az elmaradása jelezte a terhességet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mindig barnáztam, sőt szülés után a menzeszem előtt barnázok, de mikor terhes voltam, akkor úgy ahogy volt, minden elmaradt. Tehát nem is barnáztam, mikor meg kellett volna jönnie, meg nem is volt rendes vérzésem sem.

Annyi, hogy amikor már tesztek és orvos is igazolta, hogy terhes vagyok, akkor a terhességem legelején egyik délelőtt elkezdtem görcsölni és barna folyásom volt, így bementünk az ügyeletre, bent tartottak megfigyelésen 3 napig és kaptam hormonpótlást, magát a gyógyszert még egy darabig szednem kellett. A görcs és a folyás még bent megszűnt a kórházban, így hazaengedtek és minden rendben volt, tehát megmaradt a terhesség, meg is született a fiam rendben, egészségesen.

2014. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzá :)

Nálam eddig mindig barnázás volt a mensi előtt kb. egy héttel, de most ebben a hónapban (igaz ez az első Clostis hónapom) még semmi, igaz a szokásos mellfájdalom megvan...remélem így is marad, bár nem élem még bele magam, de nagyon szeretném ha a babuci miatt lenne...

2014. márc. 6. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ez történt. mensi előtt 4-5 nappal már barnázgattam mindig. amikor terhes lettem, akkor viszont nem. nem mertem beleélni se magam, mert hátha csak kivételesen rendbe van a hormonháztartásom, rendbe is volt de a baba is ott volt, ma 7 hónapos. én a helyedbe megpróbálnék egy tesztet hátha mutat valamit
2014. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha igazatok lenne...tesztet még nem merek, múlt hónapban is teszteltem hamar és nagyon elszontyolodtam, késett két napot és akkor megjött (mondjuk akkor már jóval előtte voltak kisebb nagyobb barnázások, elnézést), most egyenlőre még semmi...nagyon szeretném ha összejönne, de tesztelni ha addig minden így marad is csak 1 hét múlva merek... :) Köszi a "biztatást"
2014. márc. 6. 12:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, Gratulálok a kisbabádhoz! :)
2014. márc. 6. 12:11
 6/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg a fejleményeket. én szinte biztos vagyok benne, hogy nálad is baba van. meg még annyi, hogy nekem nemcsak hogy elmaradt a barnázás, de semmi tünetem nem volt, sőt, az volt a gyanús, hogy olyan nyugalom és "csend" volt a szervezetemben, amit még sose éreztem a várható mensi előtt.
2014. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, így legyen....de nem merek bizakodni, persze szeretnék! :)

Annyi még, hogy szedem a gravidát, meg mellé még e és c vitamint (nem nagy dózisban), gondoltam már arra is, hogy lehet, hogy az befolyásolja? Nem tudom, hamarosan kiderül...

Tegnap előtt még duzzadtak voltak a melleim, de tegnap meg ma már nem érzem azt sem annyira... :) Jó lenne ha babát jelentene :):):) Még azért van időm ,mert a ciklus.hu márc.12-re jelzi a mensimet (általában 30naposak a ciklusaim, bár múlt hónapban 2nappal később jött)....szóval egy hetet még várni szeretnék a tesztel, hogy ne csalódjak fölöslegesen... :) De megírom mindenképpen! :) Köszönöm a drukkot! :)

2014. márc. 7. 09:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos elkezdtem barnázni kicsit, szerintem megjön...sebaj, a március a miénk lesz! :)
2014. márc. 8. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szőkézni szoktam.35/F
2014. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Doreesz*_* válasza:
Szurkolok,hogy legyen baba! :):) Majd írj ha elvégezted a tesztet!:)
2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!