Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első Clostys hónapom. Normális...

Első Clostys hónapom. Normális, hogy mensi után még most is barnázok? Clostys lányok tapasztalatait is nagyon várom.

Figyelt kérdés

Soha nem szokott utána ilyan lenni. Bromocriptint már 2 hónapja szedek és múlt hónapban kaptam ultrogestant is.

[link]


2009. dec. 14. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! En is szedtem Closty-t de nem emlekszem, hogy mensi utan barnaztam volna, viszont 3 honap szedese utan cisztam lett tole. A ciszta szerencse elmulott amint abbahagytam a gyogyszer szedeset.

Remelem neked hasznalni fog. Sok sikert!

2009. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnálom,hogy neked nem jött be. Az orvos csak napi 1-et írt fel és uh-án követi a dolgokat,aztán valószínű,hogy tüszőrepesztő szurit fogok kapni. Remélem így nem lesz tőle cisztám.
2009. dec. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!