Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma az ovulációs teszt...

Ha ma az ovulációs teszt egyértelműen pozitív (pontosan a menstől 14-dik napon vagyok), ugyanolyan erős a kontrollcsík, mint a tesztcsík, akkor elméletileg ma este vagy holnap reggel kell együtt lenni ha babát akarok?

Figyelt kérdés
A bármikor, amikor kedvünk van nem jött be. Most az előbb nagyon szép az ovulációs teszt, csak azt nem tudom mikor érdemes, ha kivételesen célzottan akarunk együttlétet.
2014. márc. 11. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ma pozitív volt akkor ma legyetek együtt. A hímivar sejtek eléldegélnek 2-3 napot is , de inkább legyenek előbb a helyükön mint később. Ma feltétlenül legyetek együtt, de ha megoldható holnap és holnap után is.
2014. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként mire kell figyelni. Nem igen értem. Ha ma erős pozitív, most , hogy megszáradt a teszt, erősebb, mint a kontroll. Akkor holnap már negatívnak kell lenni. Vagy nyákot kell várni, vagy mire figyeljek? Mikor a legtermékenyebb alap esetben az ember? Mondjuk könyv szerint, mert tudom egyénenként ez változik. Hőt nem mértem, majd következő hónapban azt is beiktatom. egyelőre az ovulációs teszt jelzéseiről akarok kiokosodni. Még annyit hozzáteszek, hogy tegnap jelentősen halványabb volt.
2014. márc. 11. 16:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is jelzés lehet, hogy ma megbolondulok a sexért? Alig várom, hogy hazaérjen a férjem:) Vagy ez már csak bebeszélés magamnak?
2014. márc. 11. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is jelzés, hogy kívánod a szexet :D Nekünk akkor jött a fiúnk mikor egy szép vasárnap este észleltem a tojás fehérje nyákot és hétfőn reggel együtt voltunk. Igen holnap délután már elvileg világosabb lesz a teszted. Amire érdemes figyelni

- ciklus közepén 2 naponta együtt lenni kb. 10 naptól-20 napig

- mérd a hődet mert sokat segíthet és olcsobb mint a teszt

- tojás fehérje nyákod ha van azonnal kapd el a férjed a(amúgy is kapjad el amikor kedved van)

- több módszert egyszerre érdemes alkalmazni, hogy biztosabb eredményt kapj (ovu teszt, hőmérő, méhnyak magasság stb.)

2014. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!