Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes lehetek?!

Most akkor terhes lehetek?!

Figyelt kérdés

Pár hete(kb. 2)együtt voltam a barátommal,védekeztünk. Arról,hogy a gumi kiszakad-e nem győződtünk meg,de általában ezen a dolgon nagyon szoktam feszengeni. Alapból is elég rendszertelen a menstruációm,pláne együttlét után. Azóta már meg kellett volna jönnie,de helyette csak barnás,enyhén véres folyásom volt. Sok helyen azt olvastam(itt is és már nőgyógyászok is válaszoltak ehhez hasonló kérdésre)hogy a barna folyás teljesen normális még fiatal korban,viszont van ahol azt olvastam,hogy a barnás folyás az terhesség jele is lehet. Arról nem olvastam,hogy ez a barnás folyás terhesség esetén mennyi ideig tarthat,úgyhogy ha valaki erre is tudna választ adni,megköszönném. Egyébként semmilyen egyéb tünetem nincs,mikor menstruálok annak sincs semmi előjele.

Tesztet fogok venni és orvoshoz is megyek mindenképpen,csak előtte szeretnék pár dolgot meghallgatni. Előre is köszönöm.:)


2014. márc. 15. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor előfordult barnás folyás tizenéves koromban mensi helyett. Gyenge vérzés, ami megalvad, mire kiér.. Elméletilg normálisnak számít.

Terhesség alatt is jelentkezhet, ami utalhat pl. sárgatest problémákra, vagy gondokat a méhszájjal, tarthat több napig is.

Ami engem illet, szerintem nem vagy terhes. De csinálnék egy tesztet minél előbb.

2014. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,holnap veszek tesztet,de ezzel is nagyon sokat segítettél:)
2014. márc. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!