Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki vett be...

Van itt olyan, aki vett be esemény utáni tablettát és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Véreztetek? Mit csináltatok?
2014. márc. 20. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik bnommel meg a parjaval evente egyszer elofordul baleset (pont minden evben ugyanabban a honapban ) ill 3evben fordult elo egymas utan.persze rogton ment dokihoz esemeny utanit kerni. Elso 2evben ok volt, meg is jott neki ahogy kell.3.evben viszont hiaba gyogyszer baba lett. Nem is jott meg neki meg allandoan piros volt qz arca. Vki beszolt neki h biztos terhes...tenyleg az volt.sajnos elvetette a babat de utana szet is mentek a parjaval. A sztorihoz hozzatartozik h azota ujra egyutt vannak de gyerek meg nincs.
2014. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 1 évvel ezelőtt vettem be. Pont peteérésem volt, és elszakadt a gumi. Még sosem jártunk így, úgyhogy bevettem az esemény utánit. Utána meg is jött, nagyjából időben, viszont csak egy napig tartott. De csak egy hónappal később csináltam tesztet, amikor nem jött meg. 2 petezsák volt, és volt mellette egy vérömleny, ami növekedett a petezsákokkal együtt, végén elvetéltem. Cisztáim is voltak, és az arcom piros foltos "ragyás" lett. Nagyon odavágott az a hormonbomba, pedig kb 10 évvel ezelőtt vettem már be és akkor semmi gondot nem okozott. Nem tervezünk több gyereket, már 3 van. De ha rendben lettek volna akkor megtartottuk volna őket. Azért lelkileg így is gáz :S
2014. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is vettem be,rögtön az aktus utan. Nekem meg sem jött,terhes maradtam de en elvetettem,nagyon fiatal voltam. Az tünt fel,hogy delutan 2-kor mar nagyon faradt voltam mindig,aludhatnekom volt,lekezelö voltam,csak a szendvics meg a hamburger ment tehat semmi fött kaja es eszre sem vettem,hogy együltö helyemben megettem 2x6 gomboc fagyit.
2014. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!