Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben meddig mutatható...

Ilyen esetben meddig mutatható ki a HCG? Korai vetélés.

Figyelt kérdés

Ciklus 27 és 29.-ik napján halvány, de egyértelmű pozitív tesztek után a 30.-ik nap megjött. Azóta eltelt 2 nap, de még ma reggel, kb. 4-ik p...-ből, tehát nem az elsőből még halvány pozitívat mutatott a teszt. Nagyon fájnak a melleim és még duzzadtak. Meddig tart mire kiürül a HCG? Normális még, hogy egy ideig megmaradnak a tünetek is (émelygés, hőhullám stb)?

Mikor kell feltétlenül orvoshoz menni? Elég ha jövőhét pénteken megyek?

Előre is köszönöm!


2014. márc. 20. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a menstruáció olyan volt mint szokott? Csak mert van akinek megjön de terhes.

Szerintem ha nincs semmi komolyabb tünet, szokatlan görcs stb, akkor ráér menned, főleg ha menstruáltál is. Bár furák a tünetek.....

2014. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem lennék nyugodt, biztos megmutatnám magam dokinak mielőbb, ha elment a baba azért, ha meg nem, akkor azért...
2014. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok nyugodt, de a munkám miatt nem tudok orvoshoz menni péntekig, hétvégén meg nem rendel az orvosom. Persze ha nagyon sürgős lenne, felállnék és mennék. De a cégünk nem tolerálja a hiányzást, nincs helyettesítés, betegszabadság stb., vagy utána nem kell visszajönni dolgozni...
2014. márc. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!