Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák! Ti, amikor...

Kismamák, anyukák! Ti, amikor várandósok lettetek, mielőtt teszteltetek, vagy orvoshoz mentetek volna, megéreztétek, hogy megfogant a gyermeketek? Nem úgy értve, hogy fájt a hasatok, vagy késett a mensesetek, hanem inkább a lelki részére gondolok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes. A 4. hónapban sikerült, az első 3 hónapban biztosan tudtam (tudni véltem), hogy sikerült, a sikeres hónapban olyannyira azt gondoltam, hogy nem, hogy a férjem alig bírt rávenni a tesztelésre még akkor is, amikor már hánytam mindentől.
2014. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a teszt elötti este azt álmodtam, hogy már megcsináltam és két csík. Így is lett, bár szerintem azért álmodtam ezt, mert nagyon vágytam rá. :)
2014. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem, meg sem fordult a fejemben, hogy összejött
2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam. Bár nem sejtettem... Meglepi volt
2014. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a 6. hónapban jött össze a 2. baba. Addig minden hónapban csináltam tesztet (elég rendszertelen volt a mensim) de valahogy mindig éreztem hogy negatív lesz. Aztán január elején jöttem haza a munkahelyemről, 2. napja késett akkor, és rosszul lettem. Tudtam, hogy ez a rosszullét már a babától lesz. Vettem még aznap este egy tesztet, és erős + lett. :) Szóval, igen, valahogy éreztem. 15 hkm
2014. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én megéreztem :) olyan belső békém volt végig, amikor azelőtt többnyire feszült szoktam lenni. és mikor nem jött meg a 28. napon estére sem tuti biztos voltam benne, azt másnap sem (szombat, vasárnap) tudtam, azt hétfő teszteltem délután szép pozit, de akkor már mondtam a páromnak hogy óvatosan a szexszel mert szerintem baba van. :)
2014. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, pedig már majdnem 3 hete késett, és a melleim is úgy fájtak, hogy sírni tudtam volna, ha hozzáért valami.

Csak mivel nekem sokszor előfordult, hogy 2 heteket is késett, meg mindig fájtak előtte a melleim, azt hittem, hogy kínlódik, hogy meg akar jönni, csak nem bír.:D Elmentem a dokihoz, nehogy valami komolyabb bajom legyen, ciszta, vagy hasonlók.. Mélyen legbelül azért számítottam arra a lehetőségre is, hogy babám lesz, csak nem mertem így felszínre hozni valamiért. Azelőtt mindig úgy gondoltam, hogy az ennyire rendszertelen ciklusaim miatt nehezen jön majd össze, pedig csak 3,5 hónap volt.

2014. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!