Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki gyogyszer abbahagyasa...

Aki gyogyszer abbahagyasa utan lett terhes kozvetlen minden rendbe volt a babaval?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen (Yadinet szedtem). Makk egészséges,okos kislány. Most már 3 éves.
2014. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, orvos javasolta ha gyereket szeretnénk, rögtön utána kezdjünk el próbálkozni,mert nagyobb az esély a terhességre, így is lett, már meg se jött a következő vérzésem, a terhesség gond nélkül zajlott, minden rendben zajlott, egészséges nagyfiam született!
2014. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is igy van abbahagytam es mar most pozit teszteltem...pedig elotte evekig probalkoztunk...Jangee-t szedtem
2014. márc. 25. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt a 2. próbálkozós hónapunk, azt hittem majd én is teherbe esek rögtön, de sajnos nem. :( Első hónapban 8 nap késéssel jött meg, most meg tegnapra vártam, de a vérzés se jött, meg a teszt is negatív. :( Remélem következőben már jönni fog a baba. 5 évig szedtem fogamzásgátlót, legutóbb kb. 2 évig Yasminelle-t.
2014. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!