Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy késhet...

Terhes vagyok, vagy késhet ennyit? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátommal óvszerrel szoktunk védekezni. Február 14-én voltunk együtt utoljára, és azóta nem jött meg. Általában hónap végi napokon jön meg a menzeszem. Létezik, hogy késik 2 hónapot, vagy terhes lettem? Milyen tünetei lehetnek ilyenkor a terhességnek?

2014. márc. 25. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És mellesleg nagyon fáj a mellbimbóm. Ez is közrejátszhat, vagy csak nőni fog?
2014. márc. 25. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
egy terhességi teszt "csodákra" képes: ha rápisilsz durván 99%ban megadja a választ arra, hogy terhes vagy-e! 1% a hibás tesztek okozta fals eredmények.
2014. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem is fájtak a mellbimbóim de nagyon, ez volt az első tünetem nem várt körül.. De fájhat a luteális fázis alatt is, nekem mondjuk terhesség/szülés előtt átlagban fájtak mensi előtt. Szerintem is vegyél egy tesztet, ha nem jön meg pár napon belül.
2014. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 25. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,hogy azt mondod nőni fog?
2014. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!