Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn voltam ultrahangon,13....

Hétfőn voltam ultrahangon,13. napomon, a bal oldalon 18 mm-s foll a jobb oldalon 18mm,17mm,16mm-es follok találhatóak, endometrium vastagsága: 10 mm. Milyen eséllyel indulok a terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap a 15. napomon voltunk együtt, de ma reggeltől kezdve olyan erősen fáj mindkét petefészkem, lehet ma van ovulációm?Az jó ha tegnap voltunk együtt?és ha még a héten pénteken és vasárnap tudunk együtt lenni az jó?
2009. dec. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes volt a tegnapi akció is, s a többi is jó lehet még:-))
2009. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az UH alapján jók az esélyeid. Bal oldalon 1, a jobb oldalon 3 tüsződ érik. A méhnyálkahártyád vastagsága is jó szerintem. Hajrá! Drukkolok
2009. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 18. 07:50
 4/5 anonim válasza:
énis hétfön voltam ultrahangon és bal oldal nekem is van több foll milehet ez?
2016. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5,6mm foll található bal oldalon vann esély rá hogy babát várok?
2016. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!