Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek ezek? Babát...

Mit jelentenek ezek? Babát szeretnénk,22 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Fel: Ép sec. hám, kóros flour nem látható. BV: kis tömör mobilis nem érzékeny uterus Afv.-ben szabad környezetben. TVS: Átlagos nagyságú, szabályos kontúrú, norm. echoszerkezetű uterusban 10mm-es nyálkahártya. Grav. nem látható. Szabad hasűri folyadék nincs. Andextájékon eltérés nincs.


Pár napja kiderült, hogy baj van a pajzsmirigyemmel. A TSH magas. Először 6,42 három nappal később 4,53. Már benne vagyunk a baba "projektben", ha esetleg teherbe esek mielőtt kezelnék a pajzsmirigy problémámat (mert szerdán kapok időpontot az meg lehet csak hónapok múlva lesz) lehet valami baja a kicsinek? Lehetséges, hogy az a 10 mm-es nyálkahártya a beágyazódás jele? vagy a következő menszesz? (utolsó menszeszeszem: márc. 10., most következik 7.én)


2014. márc. 29. 08:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és sűrűn görcsöl a hasam. Leginkább jobb oldalt, majd "átmegy" a hátamra. Gondoltam felfázásra, de úgy görcsöl, mintha megjönne.... de nem jön meg
2014. márc. 29. 08:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen pajzsmirigy értékkel nagyon csekély az esély a babára.Amugy azt irja a dokid hogy terhesség nem látható,nyálkahártya 10 mm.Azzal nics gond,jó.Nekem az a véleményem ha adnak a tsh ra gyógyszert akkor hama lemegy és nagy esélyed lesz a babára.Nekem 2,38 a tsh,endokrinologus azt mondta hogy 2,5 ig jó babához...hát nem tudom,4.5 éve várjuk hogy jöjjön,eddig sikertelenül,bár nálam peteérési problémákat is megállapitottak.Sok sikert!
2014. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 4 fölötti TSH már nem hogy teherbeeséshez, de a mindennapi élethez is magas. Azt mondják, teherbeeséshez jó, ha 2 alatt van. nekem 2,2 volt és azt mondta az orvos, hogy ez mégh éppen jó.

a barátnőm csak úgy tudott teherbe esni, hogy előtte kezelték a pajzsmirigyét.

2014. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!