Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe vérzés befolyásolja a...

Enyhe vérzés befolyásolja a terhességi teszt eredményét? Vagy a Hcg hormon akkor is kimutatható a vizeletből?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja, pl vetélés után vagy abortusz után is kell pár hét mire teljesen kiürül pedig akkor már nincs is terhesség.
2014. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, de abortusz, vetélés után nem csinálnak tesztet nem? Nekem már most nagyon kevés jött mikor csináltam egy tesztet és negatív lett. Hihetek neki?
2014. márc. 31. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Logikusan a hüvelyedből jövő vér nem befolyásolja, hogy mennyi hcg hormon van a húgycsövedből jövő vizeletben - ha ügyesen pisilsz a pohárba (szorosan odarakod vagy tamponnal), akkor még csak nem is lesz véres - ugyanakkor a vérből is kimutatható a hcg, tehát szerintem nem higítja.
2014. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van akinek néznek utána is HCG-t föleg vetélés után, épp azért hogy kiürült-e rendesen hogy nem maradt-e bent még szövettörmelék stb. ami gyulladást okozhat. Na meg csak irtam hogy ilyen esetben sem egyik pillanatról a másikra tünik el a HCG idö kell neki amig kiürül. Ha negativ a teszt akkor valószinüleg nem vagy terhes.
2014. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már nyugodtabb vagyok....
2014. márc. 31. 11:07
 6/7 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok:-( Enyhe vérzés, barnázás, és nem tudom, hogy csinálhatok-e tesztet:-(
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ma reggel csináltam újra egyet , negatív. Már tegnap délután és ma egyáltaán nem ürült nálam semmi így szerintem még ha befolyásolta volna is ki kellett volna már mutatnia. Gyógyszertárat is hívtam, egyik helyen azt mondták feltétlenül várjam meg míg elmúlik a vérzés, a másikban azt mondták nem befolyásolja :(
2014. ápr. 1. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!