Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesek voltatok már igy .14...

Weman Alida kérdése:

Terhesek voltatok már igy .14 hetes és 3 napos vagyok. Roszullétteim hányinger, viszketés, enyhe hasfájás, alig van étvágyam?

Figyelt kérdés

Édesapámat nem régen vesztettem el, lelkileg is oda vagyok.(3 hete halt meg édesapám )

Szeretném ha egészséges babám lenne.

több mind 1 éve elvetéltem spontán . Most pedig babát várok, 14 hetes multam , egyedül vagyok itthon , mit ajánlotók mit tegyek ? Köszönőm ellöre is.


2014. márc. 31. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ezeket minden második terhes nő érzi :) ne aggódj emiatt, nekem is állandóan viszketett a pocim, keneggesd oliva olajjal vagy magas zsírtartalmú testápolóval, Johnson&johnson baba olajjal.

Az étvágytalanság ellen próbálj azért tenni valamit, bár valószínű hogy lelki oka van, nem a terhesség a felelős érte. Nagyon sajnálom az apukádat, de ha lehet ilyen mondani, vígasztalódj most a babával, gondolj arra az időre hogy milyen lesz amikor megszületik, temetkezz a témába, olvass sokat róla, keresgélj a neten babacuccokat írj ki baba étel recepteket, ezzel heteket lehet eltölteni. Az idő majd segít feldolgozni ami történt, és visszatér az étvágyad, addig azért próbálj napi 5-ször egy keveset enni, vitamin dús dolgokat és szedd a terhes vitamint minden másnap.

2014. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!