Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam, hogy a méhpempő...

Olvastam, hogy a méhpempő kedvezően befolyásolhatja a teherbeesést. A pempős méz is jó erre a célra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is olvastam erről és mivel van méhész ismerősöm,próbáltam tőle beszerezni,mert állítólag az a legjobb,de sajnos ő nem foglalkozik pempővel,így vettem kapszulát. Csak 1 hónapig szedtem,ennyi idő alatt hatása nem keletkezett,max annyi,hogy megbolondította a ciklusomat.
2009. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A pempős méz is jó. A hatása, hogy vastagítja a méhnyálkahártyát. Nekem volt szept. végén egy missedem, utána az első vérzés napján kezdtem szedni a pempős mézet. 6 hetes kúrát csináltam, így addig a pé-ig szedtem, amikor már próbálkozhattunk. Az én ciklusomat nem zavarta be, gyönyörű 28 napos, pedig még szoptatom a 15 hónapos fiamat esténként. Hogy mennyire volt hasznos a kúra, az kb. 22-én fog kiderülni, addigra nem várom. Ha akarod, szívesen jelentkezem és megírom, mi lett. (Eddig csak az a biztos, hogy volt pé-m, mert magas a hőm.)

2009. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval csak a pé-ig szabad szedni? ciklus első napján meg újrakezdeni? én azt hittem egész ciklus alatt lehet.
2009. dec. 19. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Egész ciklusban szedheted, mivel méhnyálkahártya vastagító hatása van, így abban játszik szerepet leginkább, hogy a beágyazódást segíti, és az ugye a ciklus második felében van.

Én lombikos vagyok, nekem nagyon ajánlották, hogy legalább beültetés után szedjem de úgy döntöttem, szedem egész ciklusbban, mert úgy még jobb.

Ne sima méhpempőt keress, hanem, ahogy írod is, méhpempős mézet..

Én is méhpempős mézet kerestem, de nem volt, és úgy oldottam meg, hogy vettem egy sima 10g-os méhpempőt, és egy 2,5 dl-es akácmézet, és a kettőt összekevertem...azt mondták így még jobban kifejti a hatását, ha külön szerzed be mindkettőt, és összekevered.

Drukkolok nagyon neked, hogy sikerüljön! :)

2009. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Félre értettél. Én egy 6 hetes kúrát csináltam, épp pé-ig tartott. Legalább 4 héten keresztül kell szedni, ahhoz, hogy legyen ideje hatni. Én a gyógynövényboltban kaptam méhpempős mézet.
2009. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én kaptam pempős mézet a környékünkön. Külön nem láttam. A tájékoztatóba az van, hogy 4 hétig kellene minden este egy kiskanállal. Jövő héten veszek még mert picike és hamar elfogy.

Ti is csak napi 1 kiskanállal eszitek?

2009. dec. 20. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, napi egy kiskanállal ettem, este vettem be vacsi után 1-másfél órával. (Így írta a tájékoztatója.)
2009. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!