Peteérés, mikor?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,h én csak a cervixnyákot vizsgálom,nem hőmérőzöm,mert elkezdtem azt is,de már 4nap alatt sem tudtam ugyanabban az időben mérni,meg elfelejtettem!szóval 3hónapja vizsgálom magam,annyit tudok,hogy nincs tojásfehérje nyákom,amit tudok,h annyira nem baj,csak segíti.viszont,a ciklusaim 28naposak,és kb 13,14,15naptól már fáj a mellem,duzzadnak,és ez meg is marad mensiig,aztán fokozatosan kezd mensi szerű görcsök lenni,szintén a mensiig.a kérdés :-) a fájdalmak(amik elméletileg akko középidős fájdalmak) amik vannak,az előtt van peteérés,azután,vagy akkor?mikor érdemesebb sűríteni az együttléteket!eddig 3hónap sikertelen!bocsi,ha bonyolult voltam!

köszönöm a válaszokat


2014. ápr. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyent a neten - ha mindig 28 napos a ciklusod, talán tudod használni:

[link]

2014. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. ápr. 3. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor kb a 10. naptól két naponta legyetek együtt, a 16-17. napig. Ezt szokták ajánlani.

Vagy vegyél ovulációs tesztet és használ a 10. naptól. Én két hónapig használtam, második hónapban összejött a baba.

2014. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értelek félre, de olyan, mintha nem teljesen értenéd a "középidős fájdalom" fogalmát. Az egész konkrétan a peteérés "fájdalmát" takarja, tehát mikor fáj (nekem pl szurkálás szerű, tehát teljesen más, mint a menseses) akkor van a peteérés. Ha rendszeresek a ciklusaid, akkor a 10. naptól legyetek együtt két naponta.

A 3 hónap nem sok, nyugi! Akár a 10 is lehet normális!

Hajrá! :)

2014. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a középidős fájás csak 1-2 napos.
2014. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!