Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok a 2 csíkot,...

Ti is látjátok a 2 csíkot, vagy csak én? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 4. 16:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ma vagyok az aktus utáni 12. napon.
2014. ápr. 4. 16:26
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is! :)))))) Hurrá!
2014. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Látom a másodikat :)

Szurkolok, hogy erősödjön, de szerintem ez ahhoz képest,hogy ennyi idő telt el, nagyon szépen látszik!

2014. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is látom! :-)
2014. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Juppi :-) ez a 10 perces: [link]
2014. ápr. 4. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Gratulalok! Az en halvany csikomnak tegnap lattam a szivvereset 😊


Vigyazz magadra!

2014. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :-) kicsit lesokkolt,mert nem is peteéréskor voltunk együtt,van már egy másfél éves kisfiam. Kemény menet lesz,ha minden rendben fog haladni és velünk marad,de nagyon boldog vagyok! :-)))
2014. ápr. 4. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért ne maradna Veletek? Nem szabad rosszra gondolni! Hozzátok érkezett, Benneteket választott! Tessék felhőtlenül örülni!!! :)
2014. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézem a teszted és pityergek, én is szeretném ezt a csodát átélni... Szívből kívánok Nektek minden jót és egészséget!

Megkérdezhetem mikor foganhatott a baba ha nem ovulációkor? Ciklus hanyadik napján, hány napos ciklusok mellett? Köszönöm!

2014. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok en is latom!


En hasonlót teszteltem a napokban (nekem 13hos kisfiam van) de en valahogy kifogom "a latni vélek valamit,mintha lenne vmi"-a válaszolókat..:-(


Remelem mindkettőnknek szép erős 2 csikos lesz napokon belül !

2014. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!