Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júniusban teherbe estem, de a...

Júniusban teherbe estem, de a 7. héten a babafejlődése abba maradt. Júliusban orvosi beavatkozás nélkül vetéltem el. Azóta próbálkozunk egyenlőre sikertelenül. Az orvosom azt mondta ne aggódjak még fiatal vagyok. Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idő!

Nekem a 2.babam 1ev utan sikerült,az elso azonnal!mindent próbáltam,de hónapról hónapra nem sikerült..Aztan a 12.honapban!

Türelem!!bar tudom ilyenkor nehez...

2014. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első baba a 2. hónapban összejött, de 8 hetesen missed ab lett sajnos.

A másodikra kerek egy évet vártunk. Fél év után mentünk vizsgálatokra, addigra veszítettük el a türelmünket és kiderült, hogy minden rendben velünk. Méhpempőt, e-vitamint is szedtünk, jókor voltunk együtt és így is csak egy év után sikerült. nekem is azt mondta az orvos, hogy egészséges pároknál is csak 20-30 százalék az esély, még akkor is ha épp jókor vannak együtt, úgyhogy egy titka van: ha kiderült, hogy egészségesek vagyunk, akkor csak türelmesnek kell lenni.

2014. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az endokrinológiai kivizsgálás vált be:-) mert kiderült, hogy mi a problémám, és kezeltük:-)

De ha tudjátok, hogy nincs hormon-anyagcsere-sperma gond, akkor muszáj türelmesnek lennetek.

Ha viszont ezt nem tudhatjátok, akkor meg szerintem nem érdemes ezzel várni, mert csak megy az idő, inkább érdemes akár magánban is (Pesten pl.: MensMentis ) elmenni, hisz csak egy vérvétel az egész.

Mi spermavizsgálaton a Czeizel féle CSaládtervezési??? központban voltunk ötezer forintért asszem, szóval az sem volt egy nagy költség azért, hogy kiderüljön a férjem o.k., én vagyok a problémás.

SOK SIKERT, Türelmet, kitartást!

2014. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!