Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet negatív teszt ellenér...

Létezhet negatív teszt ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
A legutóbbi menstruációm irtó gyenge volt, cseppekben jött, nem is egész nap... Utána egy-két nappal pedig elkezdtem émelyegni, kicsit duzzadt a mellem, tiszta pattanás vagyok, és majdnem rohantam hányni olyan rosszul lettem a hagyma szagától, pedig eddig imádtam, semmi bajom volt vele... A folyásom is több, viszont x-epil teszt negatív... Lehetek még terhes, járt már valaki így?
2014. ápr. 8. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze higy létezhet. Lehet hibás a teszt, lehet alacsony a hormonszint.... Ha kétsegeid vannak, akkor orvos es ver teszt.
2014. ápr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Az x-epil tesztre hallom a legtöbb panaszt. Próbálkozz másikkal és menj el dokihoz.
2014. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na terhes voltál végül?Nekem is nega az X-epil,de mégis úgy érzem babás vagyok.
2014. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, csak PMS volt... De úgy döntöttem, már nem foglalkozok vele, majd jön a baba, ha jönni akar:)
2014. máj. 13. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!