Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatok? Minden...

Mire számíthatok? Minden mensim elött 6 nappal barnázom, már pár hónapja. Voltam dokinál, aki azt mondta lehet fertőzés, és hormonprobléma is. Adott hüvelykúpot, és azt mondta, hogy menjek vissza, ha nem múlik el.

Figyelt kérdés
Most is így jön meg,mert már 3 napja barnázom,és csak 24.-én kell megjönnie.Nagyon szeretnénk kistesót,az első baba 2 hónap alatt összejött,bár akkor nem volt ilyen problémám.Ha kapok gyógyszert az mennyi idő alatt hat?Biztos,hogy rendeződnek tőle a gondjaim?Mitől van egyátalán,hogy hormonproblémám lett?
2009. dec. 20. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én nem értek hozzá egyáltalán, csak sok olvasás (mert mi is babát tervezünk) alapján írnám, hogy a menzi előtti pecsételésre én tényleg valami hormon gondot olvastam, ez egy egyszerű vérvizsgálattal szokták menézni. Gondolom tablettával helyrehozható, x idő szedése után, lehet egy ciklus? nem tudom. Hogy miért? Hát szerintem a doki sem tudja majd megmondani, valamiért a szervezet összekavarodott, helyre kell segíteni.


Kívánom, hogy gyorsan oldják meg problémát, és jöjjön a kis tesó!

2009. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha barnázgatsz elvileg az progeszteron hiányra utal, progipótló gyogyszerrel, kúppal lehet rajta segíteni, és rendbejössz.

A hormonprobléma bármitől lehet, akár egy erős stressz is odavághat a hormonjaidnak.

Kérj egy hormonlabort, és ott kiderül minden, hogy tényleg probléma van-e.

2009. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jól tudom,igy nem is jöhet össze a baba?
2009. dec. 20. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok... hát hogy nehezebben szerintem az biztos...
2009. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!