Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak napi 1 szem clostit...

Ha csak napi 1 szem clostit szedek attol még lehet hatásos?

Figyelt kérdés
Az elsö honapba 1 szemet kellett szednem,a másodikba 2x1-et,de a harmadik honapomra csak 5szem maradt.Hatásos lehet attol még?Sajna nem tudtam elmenni a dokihoz feliratni.Valakinek sikerült napi 1 szemmel?köszi
2009. dec. 21. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem lehet hatásos.

a napi 1 szem nem hatott nálad?

nekem napi 2-szer felet kellett szedem és volt tőle PÉ-m minden alkalommal.

2009. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy menj el gyorsan a dokihoz és iratsd fel vagy legalább hívd fel. Ha egy szem hatna,akkor nem kellett volna múltkor kettőt szedned.
2009. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekem van peteérésem gyogyszer nélkül is,ezt csak rásegitésnek kaptam,sajna dokihoz nem tudok menni.Segitsetek még létszi.köszi
2009. dec. 21. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. ha nem lenne muszáj én tuti nem szedném ezt a gyógyszert a mellékhatások miatt. sajnos nagyon megérzem. ha van PÉd akkor talán nem olyan nagy gond, ha ebben a hónapban nem szedsz és csak a következőben szeded újra!

nem tudod esetleg felhívni a dokidat?

2009. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de feltudnám hivni csak hiába mert gyogyszerem attol nem lesz.de attol nem lesz bajom hogy nem 2x1-et szedek??
2009. dec. 21. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:
És te miota nem esel teherbe?Mi a baj?
2009. dec. 21. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én napi kettővel kezdtem aztán köv.hónapban napi egy majd miután uh.-on még mindíg négy nagy tüszőt látott a doki közölte,a harmadik hónapban már csak napi felet vegyek be!Attól is lett három szép tüszőm de sajna a baba nekem még úgy sem sikerült!A closti eléggé erős hormontartalmú és ezáltal már egy szem is sokat segíthet persze azt a doki látja mennyire van szükséged a kívánt hatás eléréséhez bár nem értem,nem is indokolta miért emeli az adagodat?Sz.tem viszont szinte annyi esélyed van napi egy clostival is mint kettővel ha amúgy is van pé.d!Sok sikert és mielőbbi +tesztet!!!!
2009. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15:50 vagyok. bajod biztosan nem lesz, ha kevesebbet veszel be belőle. 13 hónapja próbálkozunk babával és sajnos szinte első perctől kezdve kellett clostyt szednem. kb. 2 hónapig szedem, utána kb. 2 hónapig van magától PÉm. én a legkisebb adagot kapom, napi 2*fél és működik.

sok sikert a babához!

2009. dec. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem ez a 3. napi 1-es hónapom, köv hónapban már 2 lesz. Amúgy a 2-t mikor kell bevenni. Reggel-este, vagy együtt a kettőt???a doki 3*1-t írt a receptre, de a gyógyszerész szerint ez baromság.

Bromot szedek mellette

2009. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek.Az utolsonak irom,szerintem a 3x1-et ugy kell szedni hogy reggel délbe este 1 szemet.
2009. dec. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!