Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számítsak a hycosiPetevez...

Mire számítsak a hycosiPetevezeték átfujás vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Holnap megyek 9-re és nem mondtak semmit.
2014. ápr. 17. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt két pillanat, amikor nagyon fájt, de amúgy ki lehet bírni.

Ha teheted, ne egyedül menj, nekem azt mondták, kísérjen el valaki.

Ja és készülj betéttel,én kicsit véreztem utána

2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,bárcsak tul lennék rajta...
2014. ápr. 17. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem egy ismerősöm volt ilyen ,,vizsgálaton" és ő azt mondta, hogy neki is fájt állítólag annak fáj akinek össze van tapadva a pete vezetéke, de inkább kellemetlen érzés. Fél napos kórházi dolog. Igen nagy méretű betétet is vigyél, mert nem biztos, hogy az egész folyadékot ki tudják szívni és adott esetben kifolyik a maradék. De ne izgul, nem lesz semmi gond. Jó ha nem egyedül mész. Kitartás :)

2014. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már tulvagyok rajta,tuléltem:) kb 1percig tartott ami fájt,témyleg tul lehet élni,nem is fáj a hasam,de átjárható voltam.És kicsit vérzek.
2014. ápr. 18. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki,hogy minden rendben volt és túl vagy rajta 2-es voltam :)
2014. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!