Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkerültük a peteérést vagy...

Elkerültük a peteérést vagy bele estünk még?

Figyelt kérdés
Nem mindig egyforma a ciklus hosszom. Van hogy sokáig Nem tudom hogy most ebben a hónapban mikor van peteérésem, 28-napra szokott megjönni,de múlthónapba 2 nappal később jött meg 29 napra, ebben a hónapba két nappal hamarabb 26 napra. Elég stresszses időszakon vagyok túl, azért is borulhatott fel szerintem. Ez az első hónapunk hogy nem védekezünk. Számolgattam kalkulátorral,26-27-28 napos ciklus hosszal számoltam, és nem tudom vajon sikerülhet e. Hónap elején jött meg, tartott 3 napot, 10.-től vasárnapig tudtunk együtt lenni, de nem mindennap. Szerintetek van némi esély rá ?
2014. ápr. 21. 07:39
 1/3 alivali válasza:
Ha 28 napos a ciklusod akkor kb 14. napon lehet peteérésed. 10-13- ig voltatok együtt akkor pont a termékeny időszakodat találtátok el. A spermiumok ugyebár még elélnek kb.3-4 napig. Esélyed megvan a teherbeeséshez.
2014. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2014. ápr. 25. 08:15
 3/3 anonim válasza:
Figyelheted a hüvely váladékot is,ha sűrűbb akkor van pete érés,mikor mi próbálkoztunk mindig a 14 nap körül nem jött össze aztán elkezdtem figyelni és azt tapasztaltam hogy kb a 17. napon volt pete érésem és akkor fogant meg a kisfiam.Használtam ovulációs tesztet is de nem mutat egyértelmű eredményt.
2014. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!