Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, összejön a...

Mit gondoltok, összejön a baba ezen történések mellett? 35 múltam. érdekelne pár tapasztalat. 16 év kihagyás után,2 gyereknek futnánk neki.

Figyelt kérdés

Párommal minden nap együtt vagyunk... van, h reggel és este is... csak úgy megkívánjuk egymást... 3 hónapot "vártunk" a tabletta után és úgy döntöttünk, h itt az ideje a baba vállalásnak.

Tekintettel arra,hogy párom 37 én meg 35 vagyok,remélem, h összejön... Az, h mikor nem számít... egy fél évig úgy gondolom belefér a próbálkozás...

Szedem a folsavat, mellé vitaminokat és igyekszem egészségesebben táplálkozni...



2014. ápr. 22. 09:27
 1/5 ivilicious ***** válasza:
Összejöhet, csak ne görcsöljetek rá, csak lazán, mintha nem baba csinálásért lennétek együtt, ne is gondoljatok rá ,és akkor össze fog jönni :)nekem teljesen véletlenül jött össze, Karácsonykor, 1 hónappal később derült ki, szivleszterkor is ittam, cigiztem, stb....és teljesen egészségesek vagyunk eddig...16.hetesen :)mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, én lepődtem meg legjobban, mert a teszt negatív volt :)
2014. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 40 éves voltam, amikor terhes lettem. Megbeszéltük, hogy szeretnénk kisgyereket és az első alkalommal összejött. Az biztos, hogy nem is volt időnk rágörcsölni. :)


Sok sikert kívánok. Szerintem a fél év bőven belefér.

2014. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nitókrisz ***** válasza:
En 36 voltam, amikor a kisfiammal terhes lettem :) a masodik probalkozos honapban. Most szeretnenk kistesot, de nehezebben megy a dolog, igaz, nem is "gyurunk" ra :0 majd lesz ahogy lesz. A korotok miatt ne aggodj, azzal biztos nem lesz gond :) A peteeresed figyeled, vannak jelei?
2014. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából a mindennapi rohanás mellett örülünk, amikor este vagy hajnalban "együtt" lehetünk... Ezért nem is hiszem, h marad energiánk rágörcsölni... Minden eltöltött perc ajándék. :)

Peteérésemet nem igazán figyelem... Még nem... Eddig minden hónapban szinte percre pontosan megjött. Peteérést is tapasztaltam a megfelelő időben, de túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki eddig... Úgy gondolom, ha jönni akar, majd jönni is fog. Ráadásul minden nap együtt vagyunk, úgyhogy az esély igen nagy rá, hogy peteéréskor is együtt voltunk... :)

Csak amiatt aggódom, hogy elég sokat dolgozom, nem kevés felelősséggel és nem tudom, h a korom és a stressz + a viszonylag kevés folyadék bevitel (napi kb. 1,5 l) mennyire lesz "ideális" a fogantatás szempontjából.

Ráadásul a nagyfiam is erősen kamaszodik... szóval nem egyszerű...

2014. ápr. 24. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? :)
2014. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!