Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vetélés/kaparás után...

Aki vetélés/kaparás után rögtön teherbe esett, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik az első menstruációt sem várták meg a műtét után. Hogy viselte a szervezetük? Mit szólt az orvos? Ki tudták hordani? Mennyire nehezen?
2014. ápr. 23. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy butaság lenne, mi még a házasélettel is kivártuk a 4 hetet, aztán a 4 hónapot... Persze aki könnyedén veszi, annak jó. Én méhgyulladást is kaptam és azóta sem jön a baba, más okból persze...

Szerintem egy vetélés után nem okos dolog egyből terhességre vágyni!

2014. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, bár a vágyakozás érzelem, nem "okosság"kérdése. Remélem, olyan is ír, akivel rögtön megtörtént. Kor is érdekel, ha lehet.
2014. ápr. 23. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
elso kislanyomat epp 35ik eletevemet betoltve szultem. Utana volt 3 vetelesem, kettot abbol mutettel fejeztek be. Legutobbi tavaly marciusban volt. Nekem egyszer jot meg utana aprilisban es utana terhes maradtam. Egeszseges kislanyom szuletett januarban, 39 evesen szultem. Terhessegem sima ugy volt a 8ik honapban ment fel a vernyomasom de megoldodott gyogyszeres kezeles nelkul. 40ik hetre szultem.
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!