Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim általában 28-31 nap...

A mensim általában 28-31 nap között mozog. A 28. napon voltam uh-n ahol a doki 11 mm méhnyálkahártyát és egy 14x14mm-es sárgatestet látott a jobb oldali petefészekben. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy ez most jó vagy rossz, mire a doki azt mondta, hogy akár jó is lehet... A ciklus.hu szerint holnap kéne megjönni, nem érzek semmit, a szokásos eszméletlen cicifájásom sincs. Nem merek tesztelni, mert annyi negatív tesztet láttam már, hogy még egyet nem szeretnék. Szerintetek van esély babára?

2014. ápr. 24. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne esély a babára a doki tuti nem mondja azt h akar jó is lehet!


Bocs h ezt írom,de szerintem rosszabb a bizonytalanság,jobban járnàl egy teszttel,ami szerintem ma a nem várt napjàn már 90%kal biztosat mutatna.

Èn biztosan tesztelnek,nem bírnám ezt a helyzetet.

Drukkolok h baba legyen !

2014. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nagyon bizonytalan vagyok. Már majdnem 4 éve próbálkozunk, mindketten egészségesek vagyunk, volt már inszem is, most mentünk volna a másodikra, ezért is mentem ilyenkor a dokihoz. A doki azt mondta, hogy ha nem jön meg teszteljek.... Tudom, hogy hülyeség, de nagyon-nagyon félek, annyi csalódáson vagyok már túl. Ha holnap sem jön meg, mindenképpen tesztelek... de azért köszönöm a választ!
2014. ápr. 24. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Szurkolok! Írd meg az eredményt, légyszives!
2014. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Nagyon köszönöm! :) Minden biztató szó olyan jól esik! Mindenképpen megírom, hogy mi lett! :)
2014. ápr. 24. 13:01
 5/14 anonim ***** válasza:

A barátom felesége 4inszemi utan spontán lett babas.

O sem akart tesztet venni 4ev próbálkozás utan!

Kívánom hogy nálad is igy alakuljon!

Ne félj attól a teszttol a 11mm ny.hartya nagyon biztató!

Megy a drukk!(elso voltam)

2014. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Izgulok nagyon, de veszek ma egy tesztet... Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 24. 13:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Teszteltem délután... Természetesen negatív lett. :( Már meg sem lepődtem... hát azt hiszem ennek a hónapnak is annyi. Mondjuk arra legalább jó volt, hogy így már nem izgulok feleslegesen, már csak arra vagyok kíváncsi mikor fog megjönni... Köszönöm, hogy szurkoltatok!
2014. ápr. 24. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnalom,de amig nem jon meg ne add fel!

Nekem nem várt elotti nap negatív lett a teszt,majd 3nap mulva full pozi.(28napos ciklusoknal a 27.- es a 30.napon +)

2014. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de ma reggelre már rendesen éreztem, hogy meg fog jönni. És most is érzem, hogy fájdogál már a hasam. Hát ez van. Úgy látszik nekem ez a sorsom, ezt kell elfogadnom, hogy nem jön könnyen a babó. Úgyhogy nekivágunk egy újabb inszemnek, aztán lesz, ami lesz...
2014. ápr. 25. 07:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Sajnalom :-(((

Megkerdezhetem miota próbálkoztok?

Most sok helyen az inofolicot meg mehpempot ajánlottak meddőségi problémákra,ezeket próbáltad mar?

2014. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!