Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet? Vagy...

Lehet terhességi tünet? Vagy csak menzesz előtti fájás?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekeztünk. Április 11 kén voltunk együtt.Most menzesz előtt vagyok, lehet azért fáj a hasam alatt a petefészkemnél is érzek fájdalmat émelygek hányingerem van,a hasam olyan puffadt.Várható menstruáció Március 5 KELL,HOGY LEGYEN.
2014. ápr. 25. 11:09
 1/5 anonim válasza:
Kizárt dolog, hogy terhességi tünet, túl korai. LEGHAMARABB is csak 1-je körül érezhetnél bármit is, de még annak is kicsi az esélye.
2014. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a március 5öt elirtad, és május akart lenni. Ilyenkor úgymond nem tapasztalhatsz tüneteket, pláne, amiket írtál! Legkorábban a mensi napjan vagy az azt követő napon érdemes tesztelni, ha nem jön meg
2014. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ciklus után 10 nappal volt egy nagyon erős alhasi görcsöm. Délután kezdődött, másnap délelőttre mult el. Ezt beágyazödásnap vettem. Másnapi tesztem, ami mellesleg nem reggeli volt, halvány pozitív lett, a ma reggeli pedig egy nagyon szép közepesen erős pozitív. Egyébként nekem ciklus után 7nappal már voltak "tüneteim", de nem tudom,hogy nem beképzeltem-e őket: fáradtság, aluszékonyság, puffadás, émelygés, hőhullám és persze nagyon nyűgös voltam. De tényleg nem tudom, hogy amiatt volt-e, vagy csak annyira beleéltem magam.
2014. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megjött ,de 25 napra :( teszt negetiv .lehet még esély a babyre?
2014. máj. 1. 22:27
 5/5 A kérdező kommentje:
csak barnás folyás
2014. máj. 2. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!