Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben mikor teszteljek?

Ilyen esetben mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Általában 30-32 naposak a ciklusaim. Az elmúlt egy évben 35 napos volt a leghosszabb.

Ma vagyok a 34. napon, menzesznek semmi jele.

Mikor teszteljek szerintetek? A 36. napon már kimutatná, vagy várjak inkább a 40. napig?



2014. ápr. 25. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene a 40. napig várni? Ha a leghosszabb is 35 napos volt, akkor akár már ma is tesztelhetsz. Nekem a menszim olyan volt, hogy 27 és 37 nap között ugrált. Én a 32. napon teszteltem, mert szagokat éreztem és szédelegtem. Már rögtön erős pozi let X-Epillel. Szerintem tesztelhetsz bármikor már.
2014. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen, ált. 30 körül van a ciklusom. Szerintem is tesztelj nyugodtan, de ha negatív, akkor se keseredj el, mert nekem is volt negatív tesztem ilyenkor pocakos koromban... (én mindig legalább két tesztet veszek egyszerre, mert egynek nem hiszek... :) )

Drukkolok!

2014. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár most este is tesztelhetsz, kimutatná már szerintem!
2014. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!