Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan alkalmazás telefonra...

Van olyan alkalmazás telefonra amivel lehet hőgörbét is lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Windows phone-ra kéne, olyan ami mutatja az ovut a reggeli hőmérséklet és rendesen mutatja diagrammon. Tehát olyan mint a ciklus.hu vagy mint a ferti csak mobilra kéne. Van ilyen? Köszi :)

2014. ápr. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Sony xperia Sp

Womanlog :)

2014. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom csak az sajna androidra van.

Közbe találtam egy ilyet, de a telefonon még nem találtam meg.

[link]

2014. ápr. 27. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem womancycles és period tracker van, utóbbi nagyon jó. Win phoneom van.
2014. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi neked is! nekem a woman calendar van, nem olyan rossz az se, de olyat akarok amin van hőgörbe is. amit belinkeltem megpróbálom megkeresni.
2014. ápr. 27. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az ovuwiev-t használtam. Igaz, Androidos a készülékem, de nézd meg, hátha van Windows-osra is.

Nagyon szerettem, szerintem a legjobb!

2014. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is womanlog van, és a fertilityfriend-nek is van egy mobilos verziója, de nem tudom, hogy az Windows phone-on működik-e.
2014. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!